Alternatif Cozum Uretebilir Misin?

Karsi cinse iyi davraninca seviyorum diyor, hemcinsime iyi davraninca da kullaniyor. Ben mi salagim, her durumda da alternatif cozum uretemeyip kaciyorum. ne yapmaliyim?

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kaçarsın tabi. kendini şüpheciliğe sürüklemişsin. bu adam böyle diyorsa kesin içinde kıllık var diyorsundur. bazen bende de olur. yoksa kız benle dalga geçme niyetinde mi yoksa hevesten mi benle takılıyor gibi

0|0
    0|0
    • 2ay

bilemiyoruz ki

• 2ay

bak mesela çok güzel bir örnek. buradan biriyle tanıştım. aynı şehirdenmişiz ama ben önce söylemek istemedim gizledim. sonra sohbet ilerledi ciddi konular açmaya başladım sanaldan güvenmem dedi. peki dedim bulunduğun şehre atanıp gelmiş olsam karşılaşsak diye sordum, böyle tamam olur dedi. peki fark nedir dedim. kişi desen aynıyım öyle de olsa böyle de olsa benden yana ne eksik gördün diye sıkıştırdım. mantıklı bir cevap veremedi. yani ben şahsen karşılaşsam bana güvenecek ama sırf klavyeden yazıştığım için güvenmeyecek.. bir şekilde çalıştığı yeri öğrendim. oraya gidip bir sebeple tanışsam ve işte bak sen int e ne niyetle girmişsen karşındakini de o gözle görüyorsun desem apışacaktı

• 2ay

yani tesadüf eseri bir yerde karşılaşsak çok şaşıracak çünkü hala haberi yoktur-keşke gizliden yazsaydım-o zaman da ben kusura bakma bana msjla güvenmediysen hiçbir şekilde güvenme derim. sonuçta hep yüz yüze yaşacak değiliz ki hadi tlfle görüşmek zorunda kaldığımızda bana nasıl güveniyor gözüyle bakacam!

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak pek birsey yok gibi

0|0
    0|0
  • İyi oluyor sana..

0|0
    0|0
  • Karaındaki anlamamazlıga geliyo

0|0
    0|0
  • Krize girmiş. Kıskançlık krizi bu,