Bu sitede ne kadar çok havalı insan var kendini bişey sanan anlamadım gitti nefret edlyorum. Neyin havası bu yani?

Bu sitede ne kadar çok havalı insan var kendini bişey sanan anlamadım gitti nefret edlyorum. Neyin havası bu yani?
Burada neden bu kadar ezik var anlamıyorum beni birazınız tanıyodur belki yorumlarda denk gelmişizdir ben kaynağına takiliyorum tabiki ciddi görüşlerimi de belirtiyorum elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışiyorum saçma soru olsa bile 18 yaşindakiler (küçümsediğimden değil yanlıs anlamayın ) sorsa bile bir yorum yapıyorum sonuçta gece burdayım canım sıkılıyo ister istemez yazıyorum kızlardan birine kaynağına bisey yazdığımda artistik yapıyorlar lan sanki ben ona sarkacam da asılacam da sadece kaynatıyorum ne bu döt kalkıklığı ne olur sanki güzel cevap versen erkekler de de oluyor lavuk yazmış istenmediğin de yorum yazmaya biliyorsun diyor biz bilmiyoruz sanki ulan bu hayat boş kendinizi üzdüğünüze deymez kafanıza taktığınıza deymez neyin havası bu anlamadım ben o onu dedi bu bunu dedi laflarını cöpe atın kaynatın biraz insan olmayı öğrenmemmiz lazım gerçekten her şeyle dalga geçilmez kusura bakmayın uzun oldu umarım o okursunuz görüşlerinizi belkliyorum benimle derdi sorunu olan bana yazsın yekten teşekkürler

"KAYNATMAK GÜZELDİR" bu da benim lafım olsun.

Güncellemeler:
2ay GÖRÜŞ BELİRTİN
2ay CEVAPLAYIN

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Uzun uzun yazıp da sadece 3 adet noktalama işareti kullanmak da bir başarı

1|1
    1|0
    • 2ay

İdare et iste elimde bu kadar geldi aram iyi değil noktalama işaretleriyle

En İyi Erkek Görüşü

• Benden hepsine gelsin bu 🖕🏿

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Burada hiç kimsenin akil hocaligina ihtiyaci yok. Burayi takan sensin. Sen bu nasihatlari biraz kendine ver.

2|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Olur öyle

0|1
    1|0
    • 2ay

Sadece düşüncelerimi yazdım kendi kafama taktığımdan değil cahiller ve insan dışı varlıklar belki anlar diye yazdım

• 2ay

Anlamışlardır bence

• 2ay

100 taneden 10 tane cıksa kardır

• Sanalda havalı olanlar reelerinde yalakalık yapan insanlardır

1|2
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...