İlk gün korkusu size de var mı?

Arkadaslar bugün üniversitede ilk günümdü. Ve bende ilk gün korkusu var. Nasıl alışacağım? Nasıl arkadaş edineceğim? Gibi tedirginliklerim oluyo. Bugün benim ilk günüm olmasına rağmen herkesin 5. haftasıymış. Ben biraz geç başladım. bir girdim sınıfa herkes zaten kaynaşmış falan ben öyle girdim biyere oturdum. Hoca geldi bişeyler anlatıyo ben hiç bir şey anlamıyorum çünkü çok şey kaçırmışım. Neye uğradığımı şaşırdım. Hem bu dersleri telafi etme sıkıntısı var hem de nasıl arkadaş ediceğim onu bilmiyorum. Resmen orda soğuk soğuk terledim titiriyordum o kadar heyecan yaptım çocuk gibi. Ya bir hata yaparsam ya şöyle olursa. Gidip nasıl tanışsam ne desem falan stres oldum. Ne yapmalıyım sizce?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dersleri telafi et gerisi sorun değil.

0|1
    0|0
  • Ben de bu sene üniversiteye başladım. Derslerine odaklanmanı öneririm. Arkadaş kısmı çoğu zaman kendi kendine gelişiyor. Ders hakkında konuşurken birbirinizden eksikleri alırken falan kaynaşırsınız zaten. Birini bulamazsan da çok takma.

0|1
    0|0
    • 2ay

Aslında ben 2. sınıfa geçtimde farklı bir üniversitede okudum ilk sınıfı. İlk senemde hemen 3. günden alışmıştım. Kaynaşmıştık baya dersler falan da kolay gelmişti. Ama şimdi her şeyin ortasına dalmış oluyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...