Ingilizce öğretmenliği icin nasil calismam lazim?

☺☺simdi herkez siyo yapmazsin edemezsin neden yapamicakmisim allah benim calisip emek verdigim herseyi bana kismet etti bunuda eder eminim rabbime guveniuorum
430 cok yuksek bir puan bence marmara üniversitesi ingilizce ogretmenligi kazanirmiyim
Arkadaslar benim ablam 430 la İstanbul unide hukuk ku kazandi 😊 kac sene önce

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• özgüvenin var herşeyi yaparsın benden sana bir tavsiye herşey inançla başlar sevgi ile devam eder bu ikisi hep içinde olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Allah emek verene veriyo diger insanlar anca konussun 😊ben rabbime guveniyorum 😊onu kazancam

• 1ay

allah yolunu açık etsin inşallah

En İyi Kız Görüşü

• Sana bişey söyliyim mi LYS5e ilk girdiğimde because gördüm diye seviniyodum o kadar uzaktım yani mezuna kalıp bidaha sınava girdim sonuç olarak 3. sınıf İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Calinca oluyo dimi bazi insnalr beni sinir ediyo benim derslefim iyi zaten hazır lik sinavims gircdm busene de yuksek ihtimal okulumdan taktir alcam 😊

• 1ay

Yegerli ingilizcem yok onun icin hazirlik okuyucam yok dil okuyanlarun bile zor kazandigi bolunmus lak lak bosuna hazirlik koyuyolar ozaman 1 sene 😋

• 1ay

Hazırlıkta öğrettikleri pek bişey yok aslında sınava çalışırken öğrendiklerinden farklı bişey öğretmiyolar açıkçası

Erkekler Ne Diyor 9

• İngilizce yeterlilik belgesi al ilk önce bence

0|0
    0|0
  • İyi edersin, Türkçe öğretmenliğini düşünmemek senin için en iyisi olur gibi gözüküyor çünkü :o

0|0
    0|0
  • Çok güzel çalışman gerek bence

0|0
    0|0
  • kanka çalış bir şekilde kazanırsın mutlaka

0|0
    0|0
  • Seni destekliyorum ve kim tutar seni kazananlar anasinin karninda ogrenmedi

0|0
    0|0
  • Bende marmarada okuyorum :)

0|0
    0|0
  • Üniversite olarak bilemem ama ing öğretmenliği kazanman zor değil. Yapabilirsin neden olmasın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama insanlar beni sinir ediyo 😠😠

• 1ay

İnsanların yapamazsın dediğini yapmak zaten hayattaki en büyük zevklerden.

• bu belli olurmu zannetmem.

0|0
    0|0
  • 430 cok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla nasıl çalışırsın bilmem ama öğretmenlik oku mezun ol ve kpss ye gir devlette rahatsın sadece bunu söylicem o kadar rahatlar anlatamam

0|0
    0|0
  • Bu Türkçeye b. k kazanırsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...