Yeni yurt dışına taşındım pişmanım galiba?

bu sene daha kanadaya taşındım burada halam ve kuzenim ile birlikte kalıyorum daha alışamadım ama geleli bir ay falan oldu daha ama buranın vatandaşlığını alabilmem için üç dört yıl ülkeden çıkış yapılamıyor. Daha şimdiden özledim ailemi kısaca tüm çevremi yaşadığım yeri pişman olmakla olmamak arasında gibiyim ama sürekli içimden ağlamak geliyor bir an önce dönmek istiyorum nasıl alışırım bu duruma lütfen bir akıl verin? :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kanada dünyanın en gzüel yerlerinden , imkanım olsa keşke ben gidebilsem , şu an alışma dönemi yaşıyorsun bu normal... elbette farklı kültürleri belli kendine özgü bir yaşam tarzı var... kendine biraz zaman tanı bence çok seveceksin daha özgür daha sakin bir yaşamı var.. çünkü..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende yurtdışından türkiyeye gitmiştim
    Halamgilde kalıyodum kuzenimde vardi
    bir süre sonra ortama alıştım 6 ay falan sürdü
    Sorunlarım artı evdekilerle anlaşmadım
    Kuzenimle kavga ediyodum.
    İstediğim gibi girip cıkamiyodum
    Umarım kimseyle kötü olmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabikidr sevmezsin sen bir kizsin hakettigin degeri orda buldun. butun kizlara ibret olsun. orada bu kiza kimse bakmaz. afadersin ama inan bakkal ciragi bile bakmaz. turkiyede en cirkin kiza bile nasil yavsiyorlar. ee kiz olupta turkiyede mutlu olmayan varmidir? Kizlar turliyede mutlu olur erkeklwr turkiye disinda

0|0
    2|0
  • Arkadaş edinmeye kültürünü tanımaya çalış

0|0
    0|0
  • Aslında türkiye gibi yokda karışacak gibi görünüyor sık dişini biraz

0|0
    0|0
  • Gitmeden önce sende herşeyi düşünseydin gidince neden aklına geldi herşeyi düşünüp yola çıkılmalıydı bence.

0|0
    0|0
  • gel kız buraya ne yapcan orada, gel çay simit ısmarlayayım sana yemediğini martılara atarsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Saol valla iyi motive ettin 😄👍🏼👏🏼

• 4 sene sonra evlenek

0|0
    0|0
  • Herkesın hayal ettıgı buır ulkedesın tadınıcıkar!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cikis yapmamak derken sadece oturmak anlaminda degil mi? yani tatil olarak gidemez misin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır :(

• 1ay

ilginc bir yanlis anlama vardir yani o kadar baskili olcagini düsünmüyorum hele bide kanada gibi bir ülke. valla öyleysede dayanilir 4 sene hizli geciyo

• alışırsın :(

0|0
    0|0
  • Bikac ay sonra alisirsin. Ortam olustugu zaman alisirsin. Keske bende bu imkan olsaydi degerlendir. Bende Melbourne gitmek istiyorum😅

0|0
    0|0
Yükleniyor...