Bu kız beni kullandımı taktik verin nolur?

yeni başladığım ünide yeni tanıştığım ve bana iş atan bir kız vardı konuşuyorduk hatta bugün başbaşa buluşmayı dahi teklif etti, sonra bir işi çıktı arkadaşıyla ayakkabı almaya gitti vs. sonra akşam bir parti var şu clubta dedi, gidelim saat kaçta dedim, ben belki gelmem senin için söyledim diyince bende sen gelmessen gitmem dedim. neyse akşam oldu 3 sap oturuyoruz aradı gidelimmi 2 kızız dedi gittik içtik (kendi içkisini ödedi) dans ettik falan 12 de yurtta olmaları gerekiyor clubtede bir sınıf arkadaşı var onla konuştular biraz sonra bizi o bıraksa olurmu falan dedi çocukta geldi biz bırakırız falan dedi kalabalıklardı ve emanet yoktu mevzu olmasın diye tamam dedim sap sap çıktık şimdi bu kız beni siktimi? ve öyleyse intikamını nasıl alabilirim taktik verin nolur

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bence sen biraz abartmışsın ne sana içkisini ödetmiş seni kullanan insan içkisini bile sana ödetirdi

1|0
    0|0
    • 2ay

partinin ücretli olduğunu duyunca üzerimde fazla para olmadığını söylemiştim biz kendimiz alırız diyince üstelemedim kullanıcak kız bile bu durumda kendisi alır zaten

• 2ay

ne konuda kullanacak seni

En İyi Erkek Görüşü

• Sikleme dönüp dolaşıp ayağına gelecek ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

ya insana koyuyor böyle olunca bişeyler yapmıyımmı, birde yanımda arkadaşlarım vardı kızlarıda ben getirdim sap sap çıktık sen anlarsın koyar insana

• 2ay

Kardeşim senin yaşadığını bende yaşadım ama emin ol intikamını zaman alacak :) elbet düşer birgün sen düşündükçe kahrokursun dusunmemee çalış. ha illa intikam diyorsan kıza gel çok güzel yemek yiyecez dersin. arkdaslarla felan toplanrsnz. sonrasinda siz tuvalete diye gidersiniz tüm hesabı yikarsiniz kıza. zaten bu sefer o intikam için sana yaklaşınca evde karşı tepkiyi koyarsn :)

Kızlar Ne Diyor 3

• seni arkadaş olarak görmüş o yanında gittiğinide arkadaş olarak görüyordur boşver takma dünyada çok kız var

0|0
    0|0
    • 2ay

ben sadece sevmek istemiştim yüksek beklentilerim yoktu, bana bir kez daha kızlara değer vermemeyi öğrettiler hayırlısı artk

• 2ay

ilk başta reddederse çok üzme kendini elbet düzelir çünkü insan düşündükçe daha çok aşık olur sen kendinden emin ol yeter

• 2ay

heyy dün konuşmuştuk ve bugün dediğin gibi yaptım ama sonucu pek parlak çıkmadı. seni arkadaş olarak görüyorum umutlanma ama ilerde ne olacağı belli olmaz diyip beni yedeğe attı resmen şimdi ne yapayım sence

• Ya napti da kullanmış oldu ya
    Sacmalama
    Çetemisniz intikam. mintikam hemen

0|0
    0|0
    • 2ay

ya sonuçta biyere erkekli kızlı olarak gitmişiz sonra bizi sap sap gönderip başka erkeklerle takılması insan kendini kullanılmış hissediyor sence burda hiç anormal bişey yok mu veya aynısı sana yapılsa hoşunamı gider?

• 2ay

özelden konuşmamızı atsam sende iş attığını anlarsın atıyımmı kafam iş attığı için karışık sen bir yorumla

• Gitmeseydin abi kullanmış atmış kız arayıp sormassa haklı valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...