Türkiyedeki baya bir çok insana haftalık 50-100 lira neden büyük para gelir ki? Neden Türkiyedeki insanlar fakir çoğu?

Haftalık 50-100 lira para falan değil benim gözümde. Ama türkiyedeki insanlara bu paralar sanki bir servet gibi geliyor. Yollarda bakıyom insanların kıyafetleri tipleri kılıkları güzeylyl değil. Evlere bakıyorum evlerde halepi, cerablusu aratır. Neden bu Türkiye insanı hatta ve ülkesi devleti suriye, ırak, iran gibi. Dolar iki kuruş çıktı hemen benzine zam. Ben milliyetçi biriyim. Ama vallaha billaha bu türkiyedeki insanlar pahalılığı, fakiryliği hakediyoyr. Düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
2ay Türkler klimayı süs olsun, aksesuar olsun diye taktırıyor. Klimayı full yakmak nere bunlar nere. Otobüse binersin çomayr sürücü klima yakmaz. Aslında bu ülkenin çoğu bu ahymak arapçılıkytan kaybediyor hep. Bunlar bir parça kuru ekmeğe çok şükür diyen insanlar
2ay Yani milliyetçi olan Türkleri sevmesem ırkımı sevmesem bende Avrupalılar gibi bu ülkenin iyiliğini istemezdim ama seviyorum. Ama halkı sevmiyom. Birde şu var bu Türklerde cuma günü camilere hücum ederler ama başka günler sanki kiliseden geliyor ezan sesi

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu soruyu devlete sormak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...