Giyim ve siyasi olarak nasıl kızlar nasıl erkekler hoşunuza gitmez? Asla nasıl bir kızla evlilik düşünmezsin? Anketli?

Ben dindar olmayan bir Türk Milliyetçisiyim. Türkçülere yakın düşünürüm. Ben rujlu, makyajlı, tayt giyen, yırtık kot giyen kızlar hoşuma gitmez. Bunlara eğlenymeyk gözüyle dahi bakmam. Alkol ve nargile içen kızda o keza öyle yukardaki gibi. Sol çizgide olan ve Atatürkçü olduklarını iddaa eden kızlarda hoşuma gitmez genel olarak ama. Ben oyumu akpye atarım. Ama cidden muhafazakar, dindar değilim. En son camiye geçen sene gittim. Ama Akp benim kanımdan, ırkımdan. Akp benim panzehrim bu solcu rujlu, taytlı, alkol içen kızlar, alevici kızlar karşısında. Ben bu tür kızlarla asla evlenmem. Benim evleneceğim kız tesettürlü ya da milliyetçi olur. kürt kızıda olabilir. kürt kızları hoşuma gidiyor.

• SOL ÇİZGİDE TAYTLI, ALKOL KULLANAN, RUJLU VB OLMAZ
    33% (1)50% (1)40% (2)Oy Ver
  • DİNDAR TESETTÜRLÜ OLMAZ
    33% (1)50% (1)40% (2)Oy Ver
  • MİLLİYETÇİ OLMAZ
    34% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Mesela avrupali bir aşkım olsa ona sınırsız yetki veririm giyimine kuşamına bakımına çünkü onlara yakışıyor hemde onlar edepli ahlaklı namuslu kişiler. Ama Türkiyede böyle süslenen püslenenlerin çoğunun amacı belli. Tabi hepsi değil.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Farketmez benim için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...