Kızlar, toplu taşıma aracında elle tacize uğrasanız o an tepkiniz ne olur?

Bu aralar sık sık duyduğumuz haberlerden birisi. O an için planınız nedir? İlk tepkiniz ne olurdu?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Ya kardesim sen kendin de misin diye bagiririm herkese duyururm serefsizi. Olmayan adami Şu an bagirip tekmeleyesim geldi.

0|1
    0|0
    • 2ay

neresini tekmeyeleceğine göre değişir :o

• 2ay

Sanirim sen de yapmayi dusunutosun tum sorularin ayni deigisksin snei yolda gorse doverler

Kızlar Ne Diyor 23

• Hayalarina tekmeyi yapistiririm. Yere dustukten sonra da dövmeye devam ederim

0|1
    0|0
  • "Ne yaptığını zannediyorsun sen?" diye bağırırım. Onu ifşa ederim.

0|0
    0|0
    • 2ay

fiziksel bir saldırı?

• 2ay

Fiziki olarak nereme dokunduysa kolunu iter ya da vurum bilemiyorum. Fiziksel anlamda reflekslerime göre hareket ediyorum genelde. Tokat da atabilirim. Net bir şey söyleyemem.

• ben seslenmeden yanından kalkmıştım yalnızca ters ters baktım birine birşey dicem diye korktu ama seslenemedim:(

0|0
    0|0
  • Napiyorsun sapikkkkk diye bagiririm oradaki insanlar el atsin diye. Atmazlarsa o hareketi hangi organiyla düşünerek yaptiysa o organa bir tekme atar inerim

0|0
    0|0
  • bir defa başıma geldi "o önündekini koparıp arkana takarım" dedim otobüsün en arkasına gitti

0|0
    0|0
  • bir o eksik kalmıştı!

0|0
    0|0
  • Bağırırdım sonra adamı parçalamaya başlardım Hiç sessiz kalamam böyle şeye

0|0
    0|0
  • bir kere yasamistim. Adama bagirmistim. Napiorsun ne dayaniorsun pis sapik diye. Abiler dovup asagi atmislardi hemen.

0|0
    0|0
  • Şu an düşününce kafasına cantayı vururdum bagırır rezil ederdim gibi geliyo ama bazen bazı durumlarda bir dumura ugruyorum hiçbişe diyemiyorum yapamıyorum öyle kalmak istemem yaşamadıgım için bilemicem

0|0
    0|0
  • Ohaa çuşş az yavaş mk derim

0|0
    0|0
  • Genelde sivri bişey batırıyorum bn

0|0
    0|0
  • Bir kere yaşadım. Fakat bir şey diyemedim. Yani sanki o iğrenç şeyi yapan ben mişim gibi utandım.

0|0
    0|0
  • Zaten kullanmıyorum. Tepki vermem, mesaj atarım bizimkilere. İniceği yere kadar onunla giderim ve arkadan takip etmelerini söylerim içinde olduğum araç herneyse. Sonrası olan olur zaten.

0|0
    0|0
  • poponu keserim onun. Içmdeki çirkef varoş dişi kaplan küfürler eşliğinde üstüne saldırır o pisliğin bak sinirlendm...

0|0
    0|0
  • Yumruk atarım. Tekmelerim. Organına vururum.

0|0
    0|0
  • çantamda biber gazı ve elekro şok ile geziyorsam sence? :D

0|0
    0|0
  • Bağırırım

0|0
    0|0
  • Ağzına sıçar sonra polislik olurduk!!! Ne oldu yolunun tepkisine gore mi davrancan!!

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • Biraz uzaklaşır ve tekme atardım.

0|0
    0|0
  • Bağırıp milleti onun üzerine salarım dövdürurum

0|0
    0|0
  • Sikayet ederim. Ettimde toplu tasimada degildi ama