Çirkin kız yakışıklı erkek durumunu açıklar mısınız?

uygunsuz yorumlar yapmayın fikirlerinizi yazın, gördüğünüz örnekleri düşünün

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi burada insanın düşüncesi ve içsel güzelliği iyi olsun tarzında söylemler yapmak yanlış. Hem kendisi hemde düşüncesi iyi olamıyor mu acaba? İnsan çok şey ister ama elde etse dahi hiç bir zaman doyuma ulaşamaz. O yüzden aynalar vardır. Aynalara baktığı zaman yanında gördüğüne yakışan birinin yürümesini ister. Fakat bunları sorun etmeyen bir insan için her şey teferruattır.. başkalarının ne düşündüğüne göre değil kendinin nasıl hissettiğine göre devam eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir cafede oturmuş, kız erkek karışık bir grup yakın arkadaşlarımla, sohbet ediyoruz. Konu; güzel kızlar ve yakışıklı olmayan erkekler ya da yakışıklı olupta çirkin kızlarla beraber olan erkeklere geliyor.

Bir erkek arkadaş; " ben yanımda çok güzel bir kız olmasını istemem, güzel kızlar erkekler tarafından tercih edilmez" diyerek ortaya sonu gelmeyecek bir tartışma açıyor. Masadaki kendini güzel olarak tanımlayan kızlar, söze tepki ile atlıyorlar. Vasat kızlar, bu duruma içten içe seviniyor. Sessiz kalıyorum, düşünüyorum. Kısa bir sessizliğin ardından "insanlar görmek istediklerini görürler" diye söze başlıyorum.

Güzellik göreceli bir kavramdır. Ben farklı tanımlıyorum. Önce dış görünümle başlıyor. Düzgün yüz ve vucüt hatları olan insan güzeldir. Kişinin karakteri de güzel ise onu gerçek güzel olarak tanımlayabiliriz.

Sadece dış görünümünde güzel görünen birisinin, karakteri iyi değilse, ben onun yüzüne baktığımda çirkinliğini görürüm ancak. İstediği kadar güzel olsun, kişilik iyi olmadıktan sonra yüzünü gözüm görmez..

Her bayan ben güzelim demez. Bazıları, başkalarına imrenir onlar gibi olmak isterler. Bazıları, güzel olmadıklarını bilir, söylerler. Güzel olanları ve kendini güzel olarak görenleri yürüyüşlerinden, duruşlarından kolayca tahlil edebilirsiniz. Kendine özgüvenleri fazladır...

0|0
    0|0
    • 2ay

bu sorumun cevabı değil ama

• neden böyle düşünüyorsunuz anlamıyorum. içtenlik, samimiyet, sadakat, hoşgörü, saygı v. s bunların sizin nezdinizde bir anlamı yok mu? tip dediğin nedirki? birgün herkesin yüzü buruşacak. ama bu meziyetler kalıcıdır. bu meziyetlere bakanlar da mevsimlik değil ömürlük seviyor. iyi anlamak lazım bunu.

0|0
    0|0
    • 2ay

bende çirkinim ama sevmeye hakkım yokmuş gibi geliyor yani senin o saydığın özellikler iyide artık herkes rol yapıyor. En kötüsü bile sevdiğinin yanında melek oluyor ne anlamı var ki

• 2ay

çünkü kalbimiz pisli kirli.. kalbimiz katılaşmış.

• Sende olmayan kişilik. Çirkin kizda var demekki

0|0
    0|0
  • Çirkinlik insanın düşüncesi ve ya duygularıyla alakalı bir kavramdır.. Konu aşk olunca bu gerçekten çok güzel oluyor ama bazen konu para ya da bunun gibi çıkarlara dayalı olunca, çirkinliği daha net görebiliyoruz. İyi geceler.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çogu göründügü kadar dış görünüş meraklısı değil bazı insanları hayat enerjileri ve neşeli olmaları onları güzelliklerinin ilerisine taşıyor

0|0
    0|0
  • Birbirini seven 2 insan daha dogru olur bence dış görünüşe çok takılma kafaları uyuyodur seçimleri uyuyodur

0|0
    0|0
  • Çogunlukla tamamen duygusal oldugunu düşünüyorum 💰💰💰

0|0
    0|0
  • Veriyordur belki

0|0
    0|0
  • Çirkin kız $ çirkin erkek £ ikisi bu aradayda maddiyat yok

0|0
    0|0
  • Edit: benle eski sevgilim :/

0|0
    0|0
  • gönül bu otada b*ka da bence şanslısın :)

0|0
    0|0
    • 2ay

beni neye benzettin ayıp be

• 2ay

yok kızım sana demiyorum be sagdece üzümünü ye bagını sorma ;)

• çirkin şansı :D

0|0
    0|0
  • Özgüven

0|0
    0|0
  • Paradır

0|0
    0|0
  • Çünkü güzel kızlar da "çirkin" erkekler ile meşgul :)

0|0
    0|0
  • benim durumum, hiç bir zaman yanımdakini yakıştıramadılar bana :(

0|0
    0|0
    • 2ay

sonra ne oldu

• 2ay

bir takıntısı boy olsun yaa. allahtan kıskanması yok. bide o olsa ayvayı yemiştim.

• 2ay

haklısınız

• Uyumlu olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevginin ağır bastığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çirkin Şansı istee

0|0
    0|0
  • Yakışıklı erkek:Matt bomer
    Guzel kadın:Candice swanepoel
    Budur😂

0|0
    0|0
  • Genelde küçüklükten tanışmış olurlar

0|0
    0|0
    • 2ay

şansımı kaybettim yani neyse

• 2ay

yok ya ben zaten çirkinim şans bana denk gelmez :)

• 2ay

Öyle düşünme

• Cirkin ya da guzel ne farkeder..

0|0
    0|0
  • Ne yapiyorlarda o çocukları parmaklarında oynatıyorlar anlamıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bende anlamıyorum oysaki sevmeye bile hakkım yokmuş gibi gelir

• 2ay

Öyle tabi cirkin degilim birsürü kisi bana güzel oldugumu soyledi ama istediklerimi hep cirkinler kaptí 😁

Yükleniyor...