Bu hayatta sığınacağınız bir güvenli liman var mı? Yaşadığınız hayatı hak ediyor musunuz? Ben nasıl biriyim sizce?

Benim bu hayatta sığınacağım tek bir kişi var oda annem ne olursa olsun. Sözde akraba bozuyntuları var. Bunlar ve babam azılı orys ccgu. Ben zerre olsun yaşadığım hayatı haketmiyorum. Bana hergün 15 temmuz gibi darbe girişimleri yapılıyor. Ama naparsın. Bir miktar param var. Ve bu para bana büyük bir dost hatta baba. Annem babam ayrıldı 2011 de. O zamandan bu zamana hayatta görmediğim, yaşamadığım şey kalmadı. Ama çok güçlü bir insanım. Babam dindar görünümlü pıyç birisi. Erkek kardeşim kyro, yobayz, sinirli,çomayr biri. Anneannem olacak kadının evinde pardon ahıryında yaşıyorum. Ama bu karı, teyze ve dayı olacak şahıslar bana rahat vermiyorlar. Sığdırmıyorlar. Babamda yobayz biri mayl bir insan durumu evi güzel ama zerre faydası yok bana. Düşymüş bardaki genç karılara para yedirir hava atayr bana. İlla en geç 3 güne bir moralim bozuluyor. Benim şu başıma gelenler fetullahçıların vede balyozdaki Atatürkçü askerlerin başına gelmedi. Bana bir yol gösterin napim yaa? O kadar stresle birebirimki okuyamadım ama cidden çok zeki biriyim. Deha biriyim ama şansım yokmuş meğersem annem hariç tüm akrabalar ve babam fetullahçı orysp ccklr gibiymiş. Bunlar beni asla yenemezler ama yoruyorlar. Bakın iki haftada olana zekiliğimi görün. Haftalık 50 liracık bir gelirim var. Ve bu para gıdama yememe içmeme yetmiyor. Anneannemgil ya ot yer ya boyk yer çünkü. Bana 50 liradan hariç 1 kuruş fazla gelirim yok. Paramın olmasınıda çok isterim. Bir ara 85 gram altına kadar düştü param. Çünkü o 50 lira parafalan değil öncenin 5 lirası. Ama elden biriktirmeden kasmadan kendimi geri altın miktarımı 91 grama çıkarttım. Oda borsadan thyao aldım. 400 lira kar ettim. Bugün erken bozdum. 140 lira karım oldu. Toplamda 400 ama. Altında düştü bu esnada. Ve ben yorulmadan altın miktarımı 86 dan 91 e çıkarttım. 91 garanti biraz daha zorlarsam 92 olabilir. 5 gram altın 620 lira yapıyor. Bana gelen para 50 lira gıdaya harcıyom vb asla 600 ü biriktiremem normalde. Sizce nolur sonum benim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...