Babam sürekli küfür ediyor?

18 yaşındayım, 23 yasinda abim var, abimi cocuklugu boyunca surekli doverek buyuttu dovdu, kac kere abim hastaneye dudak patlamasindan vsvs gitti suanda abime surekli kufurler ediyor annemede banada oyle. Her lafinda kufur var parasi var herseyi var ama hala surekli sövüyor evde huzursuzluk cikartiyor en ufak seyden. Sizce ne yapmaliyim, sizde de var mı boyle babalar?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Annenin yerinde olsaydim oyle bir adami cekmezdim.. Allahtan benim babam hic kufur etmez hic kizmaz.. Dovmuslugu olmustur ama hep pisman oldu sonrasindan... Bazen sapittigi oluyor tabi ama oda 40 yilda damarina basinca iste...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana büyük sabırlar diliyorum.. Kendini sürekli motive etmelisin. Yaşadıkların seni muhtemelen ileride çok daha olgun birisi yapacak. Asla çatışmaya girme babanla. Düşün ki askerdesin ve başında psikopat bir yüzbaşı var. Ya da seni baskıya tabi tutup dayanma gücünü test ediyorlar. Karşılık verirsen provokasyona kapılıp kontrolü yitirirsen kaybedersin. Emin ol sonunda kazanan sen olursun. Güçlü olan birisi asla kolay sinirlenip kontrolsüz çıkışlar yapmaz. Aksine baban gürledikçe sen ona saygını daha da koru. Sendeki bu farkı hissedip inan taktir edecektir zamanla. Sana vursa da aynen devam saygıya. Abini de motive et. Özgüvenini yitirmesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Döverim o babayı

0|0
    0|0
  • Bir dahakine darp raporu. Ben onu bekliyorum

0|0
    0|0
  • işe girip kendı ayaklarınız uzerınde durun.

0|0
    0|0
  • Evden ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yalana bak hele senorya iyimiş

0|1
    0|1
  • kocaman adam olmuşsunuz abinde snde annenide al o evi terkedin calısp annenize bakarsnz gül gibi gecinip gidersnz

0|0
    0|0
  • bu da bir psikolojik rahatsızlık sonuçta.. hasta adam, yardım etmeye çalışın..

0|0
    0|0
    • 2ay

Nesine yardim edelim aga ben evin reisiyim her kurali ben koyarim ben liderim surekli boyle diyor

• İkinizde erkek evlatsınız araya alıp sopalayın evden atın.

0|0
    0|0
  • Baba küfretme demiştim babanın ya demişti

0|0
    0|0
  • Cok kotu ya

0|0
    0|0
  • Boş ver takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...