Benim kafamı karıştıran bişey var İlluminati diye bişey var mı yoksa bunların hepsi oyun ve trollemek mi?

görüşlerinizi beklerim...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların var olmuş ve farklı amaçla kurulmuş bu toplumun kuruluşundan yıllar sonra bittiğini bir türlü kabullenememesi ve özellikle youtube'da saçma sapan troll videolar yüzünden var olduğuna inandığı, her fırsatta otun p*kun içinde o var bu var diye birbirini trollemekten öteye geçmeyen tırışkadan örgüt

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• dünyayı yöneten ve yönlendren bir takım insanlar olduğuna inanılıyor veya inandırmaya çalışıyor varsa da rehbern şeytan olduğu kesn

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yeraştı örgütleri var illuminati de var yalan vs diyenleri takma şu an etkin olup olmadığı bilinmiyo ama gurbun

1|0
    0|0
  • Var tabii :D

1|0
    0|0
  • Şimdi gizli bir örgüt düşün ama herkesin dilinde? Üstelik hiçbir üyesi ortada yokken bu iddialar atıldı? Sence dünyayı yöneten gizli bir örgütün bu kadar ön planda olması mantıksız değil mi?

1|0
    0|0
  • Var tabi ki yoksa bu lanet olası dünyada ki o kadar para hangi o... Çocuklarına gidiyor. Hepsini öldürmek istiyorum!!

1|0
    0|0
  • Varlığı kanıtlanmış bir topluluk fakat kimlerin içinde olduğu tam olarak bilinmiyor bunla ilgi çok güzel videolar var YouTube da izlemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|1
  • oyun inanma

1|0
    0|0
  • evet var masonluğun bir üst seviyesi.

1|0
    0|0
  • ben bı cınden dınledım bu meseleye var dıyo deccal a hazırlık dıyo kara çarsaflı kadının ıcıne giren bir cin sımdı dıcen bu cini nerde buldun vıdyoda 😆cok değişik seyler soluyo

1|0
    0|0
  • ortalama 70 yil gibi kisa suren bir insan ömrü için düşünmeye degmez5

1|0
    0|0
  • Var ve bunlar gibi örgütler çok var

1|0
    0|0
  • yalan hepsi

1|0
    0|0
  • Troll