🤵🌹bu şarkıyı bilene "karayip korsanıT_SHİRT"🙄🔫(dıkşınnnn...).. cangençlik hani nerdeymiş bakiyim hanimiş?

🤵🌹bu şarkıyı bilene

boyalı tırnaklarla dolaşıyor sokakta💅.. kimse bilmez nerdenmiş buralara gelmezmiş🤳🚶.. kıpkırmızı terlikler güzel durmuş ayakta👡.. pardon bayan baksana sakın yanlış anlama😎🤵🤦...

kısacık saçlarına taktığı tek bir toka🎀... kurban olayım senin ağzındaki sakıza🥓🍡🍬🍭.. takılmışız oltaya🚣 alma bizi dalgaya🚣🤓😲😲😲... başka işiniz yoksa bekliyoruz yatıya🛌🤵...

bu şehrin neresindensin söyle ki bizde bilelim🤷... annnenler uyuduğunda🛌🕯😴 haber ver kalkıp gelelim🏃..🏃..🏃..🏃..🏃..🏃.. yosmaaa...🛀💃🙃😵

laaa.. laaa.. laaaaa... lalaaaa laaaa...🎶🎶🎶🎶🎵🎷🎸

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kurban - yosma 😒

0|1
    0|0
    • 2ay

tebrıkler t-shirt'unuz yarın kargoya verılecek.

• 2ay

söylenecek bırsey olsa söylerdım.. yaf sonra kapatırsın tekrar sankı kapanmıyo.. yaf sız kızlarında bu saçma egoist tavırlarına uyuz oluyorum..

• 2ay

Evliyim ben rahatsız oluyorum o yüzden😑

En İyi Erkek Görüşü

• Tarkan cuppa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Inan bilmiyorum😊

0|0
    0|0
  • metal dinleyen birini bu soruya neden davet ettiğini merak ediyorum skdndj ne bileyim ben aga dkxndk

0|0
    0|0
    • 2ay

metalcıler de insan! ;) ki metalcilerde rock dinler.. sence bunlar yeterlimi?

• 2ay

neden türkçeye karşısın yani dinlemıyorsun? dur ben tahmın edeyım özentilik.. yoksa senın metal dediğini türkçe olarakta yapıyorlar ama senin beynınde farklı bır algı biçimi oluşturulmuş çevrenden dolayı muhtemelen..

• 2ay

edebiyat yaptı bana ya 😒 sana hesap mı vereceğim. dinlemiyorsam var bir nedeni değil mi? Birde özentilik diyor!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...