Bu güzel vatanımız için ne yaptınız?

Evet arkadaşlar burada birbirinize yobazlık gibi kelimeleri yakıştırmaktan başka, toplumu rahatsız etmekten başka veya toplumu mal mal sorularınızla ikiye bölmekten başka neler yapıyorsunuz? Yabancılar herşeyi üretip dünya ekonomisine hükmederken hiç zorunuza gitmiyor mu? Hiç düşündünüz mü bu güzel vatanım için faydalı olacak ne yapabilirim diye? Arkadaşlar sizden ricam kendinize biraz çeki düzen verin. Ülkemizin kıymetini bilin başı boş yetişmeyin. En ufağı gidin spor yapın belki ilerde ülkemizi temsil edersiniz. En ufağı gidin boş vakitlerinizde kitaplar okuyun. En ufağı kendinizi geliştirin bilinçlendirin. Ben sadece örnek verdim benim aklıma bunlar geliyor. Eminim siz benden daha zekisiniz ve kendinizi geliştirip bu güzel ülkemiz için daha güzel şeyler yapacaksınızdır. Önemli olan bir şeye sahipken kıymetini bilmektir arkadaşlar bu güzel ülkemiz birgün elimizden kayıp gitmeden kıymetini bir an önce anlayalım.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Abimi sehit verdim

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah rahmet eylesin abin kendisi ailesi ve bizim için en önemli şeyi yapmış. Peki ya sen?

• 2ay

Abimi sehit verdim diyorum yetmiyormu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ağzına sağlık. Vatana en güzel hizmet görevini hakkıyla yapmaktır..

0|0
    0|0
  • Sol kulağımı ve sağ omzumun da yarısını verdim.

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz, güzel bir tavsiye. Hem siyaset yapıp hem üretebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...