Yaşlı olsanız, elinize yüklü miktarda para geçse Hacca mı gidersiniz, öğrenci mi okutursunuz?

Yaşlı olsanız, elinize yüklü miktarda para geçse Hacca mı gidersiniz, öğrenci mi okutursunuz?
Ben öğrenci okuturum.

• Hacca giderim
    47% (15)34% (10)41% (25)Oy Ver
  • Öğrenci okuturum
    53% (17)66% (19)59% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir arkadaşımın çalıştığı yerde ki patronu 7 kez hacca gitmiş ama işçilerinin sağlıklarını hiçe sayıyor (boya yapan işçilerin sağlık için gerekli koruyucu giysileri yok). Bu adam mı hacı, müslüman? Cevabı Cüneyt Arkın veriyor;

- Nayır!

Hacca gidebilmesi için bizim ülkede birinin, bu ülkede; aç, işsiz, sokakta yaşayan, çöp toplayan hatta çöpten yiyecek bulmaya çalışan kimsenin olmaması ve o insanın ailesine, çocuklarına iyi bir gelecek sunması gerek. Yoksa kredi çekerek hacca gidenler gösteriş yapıyorlar ve aslında büyük günaha giriyorlar.

1|0
    0|0
  • Hacca giderim. Okuyunca bir halt olduğu yok :D

2|0
    0|0
  • O kutsal beldeyi görmek için yalın ayak bile gitmek isterim be buradan oraya... İnşallah birgün nasip olur gitmesi görmesi...

1|0
    0|0
  • ben her ikisinide yapardim zaten bir dunya param varmia niye eksik kalsinki biri

1|0
    0|0
  • Parayla kumar oynayıp şansımı denerim. Daha da çoğalırsa hem hacca giderim hem de öğrenci okuturum.

3|0
    0|0
  • Senle balığa gideriz kanka..

1|0
    0|0
  • Ne kadar yüklü olduğuna bağlı çoksa 2sini de yaparım. Az ise hacca giderim. 5 6 binle öğrenci okutulmaz zaten

1|0
    0|0
  • hacca giderim

1|0
    0|0
  • Öğrenci okutmak da ayrı bir sevap tabi sonuçta ama ilk önce emri yerine getirmek lazım..

1|0
    0|0
  • hac la hacıy la işim olmaz ötesi duruma göre değişir

1|0
    0|0
  • Öğrenci okuturum ne hacılar gördüm döndüklerinde daha da bir üçkağıtçı oldular.

1|0
    0|0
  • Bizde öğrenciyiz kanki :D

1|0
    0|0
  • alem yaparım :D

1|0
    0|0
  • Bağış yapardım.

1|0
    0|0
  • hobba cubba bebişim

1|0
    0|0
  • Önce ibiza adalarına giderim.
    Ordan günah çıkarıp şeytan taşlamak için hacca giderim.
    Gelincede öğrenci okuturum.

1|0
    0|0
  • Ogrenci okuturum.

1|0
    0|0
  • Iphone 7 alırım 😃

2|0
    0|0
  • Genç bir grupla dünya turuna çıkarım :D

1|0
    0|0
  • Yüklü bir miktarda para geçse ikisinide yaparım 😂

1|0
    0|0
  • ikisini de yapmam

1|0
    0|0
  • Hacca Nah giderim

Deist'im ben :D

1|0
    0|1
  • Hac farz dır allahın emridir
    Diğeri sadaka-î cariyedir

1|1
    0|0
  • aaa şu gizli cevap yazanlara sataşıp da kendi yüzünü gizleyen dengesizsin sen

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben mi?

• 2ay

Vah vah😂

• 2ay

yaaa işte böyle. yerle bir ettin. bitkisel hayattayım. bir demet yapıp gönderirim. ne olur beni affett. oha amk!! nereden geldim buraya

• Niye ikisini de yapamiyo muyuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hacca öğrenci yollarım 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • nerde ole şans la ama olursa. mütahit olur. residenceleri diker. kiraya veririm. oradan gelenlede 2 bilemedin 3 sene öğrenci okutur gerini yerim

1|0
    0|0
  • Ankete katılmadım. Sadaka da farz hacda farz.. ama sadakayı her türlü verirsin haccı göremezsin. Ama öğrenci okutmakta hayır.. ne bilim ben karıya yediririm dicem. Erkek değilim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hacca gider şeytan taşlarım 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Tabii ki öğrenci okuturum

1|0
    0|0
  • Ögrenci okuturum

1|0
    0|0
  • İkisini de yapmam

1|0
    0|0
  • Ben ikisini de yaparım 😊

1|0
    0|0
  • Öğrenci okutacak para geçerde eline hacca kolay kolay gidemezsin elime para geçse tabiki hacca giderim. Hatta mümkün olsa defalarca giderim.

0|1
    0|0
  • Eğer o kadar para varsa Hacca gitmelisin. Hacca gitmek farz

1|0
    0|0
Yükleniyor...