Bir türlü değişemiyorum hiç mutlu ve hayatla barışık değilim?

Ailesel problemlerim çok fazla olduğum okula da açıkta kaldım diye gelmiştim nakiller tutmuyo ne bilim sevdiğim adam tarafından da terk edildim hala atlatamadım iyi olmam için ne yapmam lazım

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• pozitif tarafından bak
    ailesel problemlerini de çözüm ara bence
    sevgilinden ayrıldıysan da unut üzülme kalbin yokmuş gibi davran yapabilirsin hayatında bir sürü erkek çıkıcak kendini umutsuzluğa kapma
    hayatını negtif ile değerlendirme anı yaşa kendini mutlu edicek işlerle uğraş yeni hobiler edin anı yaşa negatif olayları umursamaz davran
    bende tavsiye bu kadar inş. mutlu olursun :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu donemde herkes mutsuz ama inanın atlatacagız yeterki kaybetmeyiniz umudunuzu akıl saglıgınız ailelerinizin yakın dostlarınızınn yanından ayrılmayın.
    bilmiyorum ama bende mutsuzum bugun benim dogum gunum ama cok uzun zamandır yanlızım. yaklasık 13 seneden fazla sure.
    ne yapayım öleyimmi? ama insan alışıyor bir sekillde
    sana gelince gizzo
    sen yanlız degilsin sadece arka arkaya kotu deneyimler yasadın ve bunlar ust uste geldi. ailenle aranı duzelt gerisi kolay bu donemde aile cok onemli.
    cunku toplumun bakıs acısı degişti.

1|0
    0|0
  • Sosyalleş :), değişiklik iyidir. Yeni insanlarla tanışmaya çalış sadece flört olarak değil. Yeni bir şarkı bile bazen bütün duygularını değiştirebiliyoken, Sende bir tebessüm bile yaratamayan insanlardan uzak dur :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Flört olamaz zaten sevgili kesinlikle düşünmüyorum

• 2ay

Örnek olarak benimde kız arkadaşım var. Ama lanet İstanbul'da bira içip iki çift laf edecek insan bulamıyorum. Zamanla düzelir heralde ya, Pozitif düşün :)

• Psikiyatriye gitmen lazım

1|0
    0|0
  • Takmamaya çalışcaksın👍🏽 Saçlar güzelmiş😊

1|0
    0|0
  • afrikada insanlar açlıktan ölürken bizim enayiler aşk acısından ölüyo

1|0
    0|0
    • 2ay

Ölürsen gerizekalılığından ölürsün şu soruda sadece ona dikkat etmişsin :D

• mutsuzca öl

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...