Bu taciz midir iyi niyet mi?

Dün küçük bakkala su almak için girdim tektim işte kasada 45-50 hadi bilemedin 55 yaşlarında bir adam vardı. Buyrun dedi su alacaktım dedim onu demekle birlikte hemen başladı işte paran yoksa vermesen de olur sonra para vermeme gerek yok falan dedi neyse verdim parayı tam çıkarken yanlış hatırlamıyorsam bir ihtiyacın olursa söyle ya da al vs. dedi yalnız ne adam beni tanımıyor ne de ben onu. Arkadaşlara anlattım kötü niyetli olduğunu söyledi ben nedense iyi niyetli olarak düşündüm ama işte damacanaya, hayvana, bebeğe şey edenlerle dolu Türkiye. Sizin düşünceniz nedir? Taciz mi iyi niyet mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi niyetli olabilir bnde bazen dukkandayken bazilarindan para almiyorm

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet önemli bir soru neden? 😂 batmak için mi?

• 2ay

Daha bugün haberlerde duydum ama neyse bilmiyorum niyeti neydi

• 2ay

Valla ole bisy yaparsa doverim hepimizn bacisi anasi var sonucta 👊👊

Erkekler Ne Diyor 8

• iyi niyeti olan biri bunu bu uslupla soylemez acik ve net sana bakisi kotuymus

0|0
    0|0
  • Bence sana net sinyal göndermiş. taciz derim. Bir yakınıma yapsa gider hesabını sorardım.

0|0
    0|0
  • O bakkala gitme 😂😁😁

0|0
    0|0
  • Tanıdığına benzetmiş olamaz sanırım

0|0
    0|0
  • İyi niyet değil o :D

0|0
    0|0
  • Nerden bilelim tahminle olmaz

0|0
    0|0
  • İyi niyet arama tacize inan, inanmayanı bilinçlendir türkiyeye yakışacak en güzel kamu spotudur buuu

0|0
    0|0
  • Taciz tabi ki de bu kadar mal olma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adamin tipinden anlasilir zaten iyi olup olmadigini sen bilirsin bana iyi gibi geldi.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bana bir baba edasıyla yaklaştığını hissettim ama dediğim gibi ne olduğunu hala anlamış değilim

• Kotu niyetli tabiki deli misin? Bir iki herhangi bisey yapmadan ihtiyacin olan ne varsa vericek sonra ellemeye falan calisicak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...