Sizce Rusyadaki bu hemşireler ölüyü diriltir mi?

Sizce Rusyadaki bu hemşireler ölüyü diriltir mi ?

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam Rus kadınları güzel ama bu fotoğraftakilerin abartılacak bir şeyi yok. Bunlardan çok daha güzel Türk kızları gördüm ben.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne hemşiresi bırak ya. Bu şekilde insan işini düzgün yapamaz. Böyle hemşire olmaz.
    Paylaştığın fotoğraftaki kızlarda zerre kadar güzel değil. Fena zevksizsin.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl hemşire be bu tiplerle anca mesleğe laf ettiriyolar

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl yani? Gayet te kadınsı ve hoşlar. Sizi neden rahatsız ediyor bu durum? Mevcutlar gibi paspal tipler mi olsalardı?

• 2ay

@aerolite kadınsı olması işini nasıl yaptığını ifade etmez zaten bu tip hemşirelerde Türkiyede olmaz böyel giyinceksin hastalara da boyle bakcaksın desler sizin gibi abazalara laf olmamak için sevdiğim mesleği bırakırım

• 2ay

Bizim gibi abaza? Çok komiksin. Bence cami imamı olmak senin gibi birisine daha çok yakışır. Aslında sizin sorununuz hiç bir yerde gerçek bir kadın gibi olup bunu arzulamamak. O yüzden evlendikten sonra çoğunuz un ilişkileri karı koca değil ana oğul ilişkisine ya da benzeri türevde ilişkilere dönüşüyor. O yüzden Rusların lafı edilir buralarda hep. Zira onları tanıyanlar aranızdaki farkı görüyor. Ruslar kadınsa bizimkiler ne oluyor diye başlıyorlar sorgulamaya haklı olarak. Sexy görünmek sizin mantaliteye göre fahişelikle neredeyse eş değer bir durum. Ama haklısınız. hayatınızda hiç başka bir düya görmediniz ki? Toplum size nasıl olmanızı söylüyorsa o şekilde inanıp öyle olmaya çalışıyorsunuz.

• Cagri tanerden paylasimlar sjsjs

0|0
    0|0
  • Evet 😀

0|0
    0|0
  • Vayy masallah!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• la bunlar güzel degil ki hem ne bu hemşire fantezisi valla anlamadım hastalarla ilgilenen insanlar yani niye öyle şeyler düşünüyonuz :D

0|0
    0|0
  • kardeş gözlük kaç derece o kadar güzel rus kızı var attıklarına bak :) soruna cevap hayır bunlardan bir halt olmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Adamların hemşiresi böyle mankeni nasıl kim bilir

• 2ay

:) kendinle karıştırma dostum hemşire arkadaşlarım var daha güzeller türk kızları da geyet hoş olabiliyor.

• 2ay

Evt itirazım yok türkten de güzeller var

• Oluyu diriltmek sadece ALLAH'A mahsustur. Derdiniz gucunuz kari kiz hemsure mensure

0|0
    0|0
  • Sıradan kızlar işte. Bir farkları yok.

0|0
    0|0
  • bunlar rus değil.

1|0
    0|0
  • ölüyü diriltir mi bilmem ama ölü kuşu delirtir kanka :D

0|0
    0|0
  • fazla abartıyorsunuz farkındasınız dimi? Türk kızlarının böyle pozlar vermediği için mi onları değersizleştiriyorsunuz? hata yapıyorsunuz arkadaşlar. böyle bir kız benim eşim olacağına, Müslüman bir Türk kızını isterim.

0|1
    0|0
  • Hemşireleri oldum olası sevmemişimdir 😁

0|0
    0|0
  • "Ölüyi bile dirilltir" diyecekler, yok öyle şey 😃

0|0
    0|0
  • bence imkansız değil :D

0|0
    0|0
  • Solda ki güzel ama abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Neresinden diriltir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kilolu seviyorum

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • ahaha günaha girmeyelim ama diriltir gibi duruyo :D