Kızlar, Otobüs durağında beklerken birinin bilerek elini ayagınızın altına soktuğunu farketseniz naparsınız?

Ewet yanınızda arkanızda oturan biri bilerek elini koydugunu anlasanız hatta çiğnediğinzde hiç ses cıkarmıyo napardınız? Sahsen bir ayak fetişisti olarak dayanamayıp bazen yapıorumda merak ediyorum bayanlar genelde fark etmio ama farketse çiğnemeye devam ederlermiydi?

• Topuğumla o çığlık atana dek daha cok ezerdim
    28% (11)
  • Bilerek çiğner ayağimi cekmez kaçmasına izin vermez polis çagırırdım
    33% (13)
  • Hemen ordan uzaklasırdım
    39% (15)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Tamam da miden nasıl kaldırıyo?
    Kadının ayakları koksa gene mi yapcaksn :(
    Boyle cok az yaşanan tercihlerin kabul edilmemesinin nedeni;
    Hijyen,
    -Farklı algılanma, Karşı çıkılması...
    Zaten insan öyle düşününce içi kötü oluyo yapmak istemiyo.
    Bide ben şunu merak ediyorum :D
    Ters iliski haram, günah ama bu günah ya da haram mı?
    Başka haram olan bölge var mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Sokakta giydiği ayakkabısının altını yalayıp temizliyorum miss gbi kokusundan kim iğrenir heleki bide terlise tuzlu tuzlu ooohh çrk içine çeeek cok ciddiyim inanılmaz bir duygu

Kızlar Ne Diyor 5

• kimsenin eline basmak istemem yanlislikla yaptigimi dusunur cok kez özür dilerdim

0|0
    0|0
    • 1ay

Tmmda sen özür dilemene ragmen halen ayagının altında dolanıosa napardın

• 1ay

baska yere giderdim

• 1ay

Ezeydin iyidi beaa nie kaçıon sonuçta yolda uçarak gıtmıonuz bırakın yolunuz olalım yani

• ağır sapksin ben doverim polis şikayet ederim

2|0
    0|0
    • 1ay

Valla döversen şikayete falan gerek yok dlediğin gbi dövebilirsin hatta izin ver ayakkabnı altını yalayıp temizleyim mi die sorarım üste arayıpta bulamadıgımz bea

• 1ay

Birgül sana demedm bea sana sacma geldiğinin farkndaym yorumda badiss var ona dedm

• Manyak dolu anam git

1|0
    0|0
    • 1ay

Eziver gideym bea nolur yani sanki yolda uçarakmı gidion yürüon işte sanki bn yokum paspas niyetıne kullan geç

• 1ay

Ya insan bastığı yere dikkat etmeyecek kadar dalgın olamaz saçma valla gerçekten saçma

• 1ay

Bk daha bdsm falan bahsetmedim bile dedim ya en basıtı gır youtube trample unknown yaz bk neler cıkıo

• Ay ben gülerim. Bu ne biçim soru

0|0
    0|0
    • 1ay

Yasadığımz gercekler siz bayanların ayakları altında olmaktan daha gurur verici ne olabilirki merak ediyoruz bilerekte ezermiydiniz die

• Oğlum size ne içiriyorlar asıl sıkıntı orda

3|0
    0|0
    • 1ay

Bişey içirmiolar bea ayak fetişizmi mazoşizim böyle bişe işte kadınlar herzaman kraliçe bizse herzaman köle ve tek istedğimz ayakkabınızn altındaki toz taneciğine werdiğniz deger kadar bizi tanımadan görmezden gelin ezin sümüğünüzü balgamınızı atın yani o derece kölelik napak bu anlatılmaz ancak yasancak bir hazm

Yükleniyor...