İçimde inanılmaz bir ölmek isteği var. Yaşam çok karışık ben her şeyden çok sıkıldım bunaldım. Değersiz biriyim neden?

Neden diyorum hep

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• neden böyle hissediyosun her insan zor zamanlardan geçer önemli olan ölümü düşünmemek başa çıkmak güçlü olmak ölümü düşünmek acizliktir emin ol ileride böyle düşündüğün için çok pişman olcaksın önünde mutlu günlerini düşün her acının sonu aydınlıktır sabret güçlü ol bekle

0|0
    0|0
    • 1ay

Kaç yıl daha? Ayrıca kaş yaparken göz çıkarıyorsun aciz benim yani öyle mi? Bende sıradan olmak isterdim

• 1ay

sana acizsin mi dedim ölümü düşünmek acizlik dedim. savaşmak sabretmek varken neden kolay yoldan ölümü düşünüyosun

• 1ay

Düşünen benim...

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır öyle düşünme, sen çok değerli birisin ve ölüm diye bir şeyi aklından çıkar :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum öyle miyim hiçbir şey olduğu yok bir şey yapamıyorum bir etkim yok mutsuzum huzursuzluk var

• 1ay

şu an değerlisin bence o yüzden kendini üzme öyle şeyler düşünme mutlu olmak için bir çok şey var :)

• buyur olmek istiyorsan.

0|0
    1|0
  • Allah'ın yarattığı hiçbir varlık değersiz değildir

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle de ben bilmem demek istiyorum

• 1ay

Acı çektim sevmek dostlar falan yalnızlığı seviyorum birde oda arkadaşı olan bir yere geldim yalnızlıkta yok huzur yok bana iyice aptal oldum

• 1ay

Bence kitap oku kişisel gelişim daha da önemlisi Kuran oku

Kızlar Ne Diyor 2

• o zaman gule gule ahirette mutluluklar

0|0
    0|0
    • 1ay

Xper kasmayın şundan bari kodumu bencil insanlar

• 1ay

xper kasmıyorum ama cok degerlısın yasamaya devam et deme zorunlulugum oldugunu bılmıyodum.

• bende oyleyim ve neden inan bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...