Neden böyleyim?

Herkese iyi günler dilerim. An itibari ile 17 yaşımı bitirmiş bulunmaktayım. Fakir bir ailenin yine fakir bir çocuğuyum. Bu yaşıma kadar hiçbir şey başarabilmiş değilim. Belki bütün ks üyelerinden daha yalnızımdır. Ne dost diye bileceğim bir insanla tanıştım ne de herhangi bir kızdan hoşlandım. Liseye kadar ders notlarım gayet iyiydi ancak lisede hep başarısız oldum. Çok ince düşünceli olduğumdan bir çok şey kaybettim. 6 aylık arkadaşımla kavga ettim ve benim bir nevi ezik olduğumu söyledi. İnsanlarla konuşurken rahat değilim düşünürken, her şey kafamın içindeyken daha mutluyum. Ancak an itibari ile sanki boşluktayım hayattan herhangi bir beklentim kalmadı önümde üniversite sınavları da var ve yine başarısız olacağımı biliyorum. Sizce ne yapmalıyım? kafama bir silah dayasam her şey çözülürmü?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Senden 1 yaş küçüğüm bu söylediklerim sana yararlı olur inş.
    Şu başarısızlık kelimesinden kurtulmalısın hep bir iş yaparken onu severek yap içinden yapabilirim de iç sesinin seni yanlış yöne çekmesine izin verme inadına yapabilirim demelisin
    ayrıca ygs sınavı daha fazla geç kalmadan sana kolay gelen derslere çalış en azından yapabilirsin Ayrıca üniversite hayatı güzeldir ayrı bir dünya gibidir orda bir sürü sana uygun arkadaşar edinirsin açılırsın kafanda bir meslek belirle ve hırslan başka birisi olmasada kafanın içindeki sese inadına yap! sana başarılar diliyorum.
    İnce düşünceli olman güzel ama bazı insanlar anlamaz malesef bunu kafana takmamalısın. Ayrıca bende senin gibi konuşurken rahat değildim bir aralar kelimeler hep boğazımda taklıyordu sonra bunun üstesiden geldim insanlarla açık şekilde konuş kimsenin kimseden üstünlüğü yok! Hem kafana silah dayasan hiç bişiy çözülmez burası bir dünya hiç birşey gerçek değil burada sadece sınanıyoruz bunların üstesinde gelmeye çalışmalısın inadına yaşa bu bütün dertlerin çünkü bu dünyada herkesin dertleri var Kendini öldürsen ahirete çok pişman olursun orası gerçek dünya burası yalan dünya! zamana göre değişiyor zengin olsanda fakir olsanda belli zamnlarda mutlu ve mutsuz olaylar olur Herkesin değişik dertleri var bunların üstesinde gelirsin inş. Sana söylediklerim umarım dikkate alırsın ::)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha cok sorunu olan insanlari dusunursen bunlar bir sorun olmaz senin icin basari senin elinde olan birsey sen istersen ulasirsin kimse yalniz olamaz ailen var kimse olmasada ayrica hayata atilmayi dene oz guvenli ol icine kapanma insanlari kirmaktan korkma kendini asla ezdirme sen doyasiya kahkaha atip guclu durursan herkes tarafindan dikkat cekersin en iyi yaptigin seye odaklan yeni ortamlara girme kendi ortamini kur birinden hoslanmak zorunda degilsin ilk once sevilmeyi hisset sonra sevmeyi basarirsin zafen

0|1
    0|0
  • Pes etme arkadaşım zor biliyorum ama pes etme tarihte ne adamlar var sıfırdan gelip neler başaran bir bak herşey istemekle olur amaç belirle kendine ve onun için çalış sakın düşünme öyle şeyleri korkularının üstüne git kazanmalarına izin verme

0|1
    0|0
  • Bende yalnızım

0|0
    0|0
    • 1ay

Yalnızlık daha fazla düşünebilmek anlayabilmek demek. Bırakalım hayat herkese eşit olmasın ve biz yalnız kalalım belki başka bir hayatta kazanırız.

• 1ay

Hmm daha zor o zaman sığınacağın bir kapın yok

• 1ay

Olsun yalnızlık iyidir bu zamanda herkes çıkar peşinde zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...