Ülkece cahil olduğumuzu ve yeni bilgiler öğrenmeye açık olmadığımızı düşünüyorum. Sizcede öyle değil mi?

okumuyoruz öğrenmiyoruz hep at gözlüğüyle bakıyoruz

Güncellemeler:
2ay ++
2ay +++

1|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gemel konuşma yinede

0|0
    0|0
    • 2ay

Genel olarak boyleyiz. Tabiki istisnalar vardır.

• 2ay

Evet bende bu durumla cok karşılaştım. Ne olursa olsun okuyalım ailemizide bizler teşvik edelim

• 2ay

Aynen
      Yeni nesil ögretmenlerin eseridir bizde bir sorun yok

En İyi Kız Görüşü

• genelleme yapamayiz ama haklisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ozgurluktur kitap okumak, cunku belirli bir zamani sadece ve sadece o kitaba ayirirsiniz
    arkada$tir kitap, hasta bir yakininizin yaniba$inda siz yakininiza refakat ederken size e$lik eden
    kitaptir sizi cehaletin golgesinden siyiran, okudukca her konuda bilgilendiren
    kitaptir sizin ilkokul 5. sinifta derste hocadan saklanarak okudugunuz cizgiroman
    kitaptir sizi oss canavarina hazirlayan, masa lambanizin aydinlattigi cali$ma masanizda
    kitaptir sizi sallayan, yazliginizdaki hamakta hafif bir ruzgara kendinizi birakmi$ken
    kitaptir tum bilgilerin kaynagi, kitap ve matbaadir bizim tarihe borclu oldugumuz degerler
    ate$ten sonra...

2|0
    0|0
  • Bilginin doruklarına ulaşan cahillerimiz var fazla zeka yaramıyor bizim toplumumuza, sorgusuz sualsiz herşeyi kabullenen bir ırka dönüştük

1|0
    0|0
  • Malesef

1|0
    0|0
  • Herkese göre öyle ama herkese görede kendisi akıllı :D

1|0
    0|0
    • 2ay

İşte eleştiri kabul edemiyoruz hep bir ego savaşı

• malum kesim cahilden de öte

1|0
    0|0
  • Boşver ver be. Millet maymundan gelmis, biz maymunluga gidiyoruz.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
    • 2ay

Biz akıllı bilgili bir toplum olsak bile aklımız yine cinliğe çalışır bizim 😀😁

• Çok doğru bir tespit

1|0
    0|0
  • Zaten okumaya aç olsak böyle olmazdik

1|0
    0|0
  • aynen oyle.

1|0
    0|0
  • ben gayet objektif bakıyorum dolayısıyla kandırıldım aldatıldım Allah beni affetsin diyebileceğim bir durum yüzde yüz eminim yok.

0|0
    0|0
  • her zaman böyleydi yeni bir şey değil

0|0
    0|0
  • okumak öğrenmek öyle kolay mı.. sanki tlften kaç kişi kültür sitelerine abone olup güncelleme alıyor

0|0
    0|0
  • tek eşlilik de cahillik gibidir

0|0
    0|0
    • 2ay

Anlayamadım pardon

• 2ay

hem bilgi kitapla sağlanmaz

• 2ay

Buna katılıyorum yinede kendimizi geliştirmek için okumamız gerektiğine inanıyorum

• senin o atkafana atgözlüğü yakışır canım

0|0
    1|0
    • 2ay

Pardon birde eleştiriye açık olmadığımızı söylemeyi unutmuşum!

• 2ay

Herkes özeleştirisini yaparsa gelişme kaydedilebilir.

• Ülkenin % bilmem kaçı aptal diyor ya bir yazar mıydı neydi =D

1|0
    0|0
  • öyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelleme yapmak yanlış aslında hafta da 4 kitap bitirenler de var. Ama evet bir kısım yurttaşımız yaşamı boyunca ufacık bilgilerle, azcık tecrübelerle yetiniyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Elbette istisnalar vardır. Ama çok acınası bir durumdayız diğer ülkelerde kıyasladığımızda

• 2ay

Orası doğru yeni nesli biz kadınlar olarak en iyi şekilde eğitmeliyiz işte o zaman bir şeyler değişmeye başlar.

• Ben okuyorum ve düşünürken kendime sınır koymam.

1|0
    0|0
  • kesinlikle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...