Hdp nin Kürtleri kardeşlerimizi savunan, onu da geçtim "masum" bir parti olduğunu düşünüyor musunuz?

Ben ırkçı asla ama asla diilim. Hatta Kürtler candır.
Hdpnin onları savunduğu filan yok bence. Tek amaçları tamamıyla Turkiye'ye zarar vermek.
Canları cehenneme.
Lütfen etnik kökenini söyleyerek cevap verin.
Not ; kötü bir amaçla sorulmamistir.

• katiliyorum
    90% (9)67% (8)77% (17)Oy Ver
  • Ben hdpliyim
    10% (1)33% (4)23% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hdp li değilim ama katılmıyorum sana. Hdp'yi desteklemiyorum ve asla da oy vermem. Ancak hdp nin olmaması olması durumundan daha kötü olur.
    Doğuda kotu bir ortam var. Çok fazla propagandacı dolu, zorla veya değil insanlar dağa çıkarılıyor ve çıksrılmasa bile ortam dolayısıyla sempatizan oluyorlar. Kürt halkının tek yolun bu olmadığını, savaş ve silah olmadan demokratik yollarla da kendilerini anlatabileceklerini hatılatıyor ve bir umut koyuyor insanların kalbine

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Hdpyi sevmem.

1|0
    0|0
  • HDP sol görünümlü ve solculardan ciddi oranda oy almayı başaran bir partidir. İlginçtir ki HDP ırkçı bir partidir ve solcular ırkçılığa karşı çıkarlar. Buradan iki farklı sonuç çıkıyor;

1- Solcular HDP'nin ırkçı bir parti olduğunu anlayamayacak kadar aptallar.

2- Solcular söyledikleri gibi ırkçılığa karşı değiller, kendileri bizzat ırkçılar.

HDP'ye oy vermedim, vermeyeceğim. HDP'nin kapatılmasından çok Türkiye'ye kazandırılmasını istiyorum. Türk devletinde Kürtleri temsil eden bir parti olsun istiyorum, Türkiye'den toprak koparmaya çalışan şerefsizleri kollayan bir parti değil.

0|0
    0|0
    • 1ay

Unuttuğum bir şey var. Adolf Hitlere özenip nasyonal sosyalist olmuş olabilirler.

• AKPliler cevaplar onu ama onlarında cevapları duruma göre değişiyor yanarlı dönerli hep

0|0
    0|0
    • 1ay

Akpliyim chpli geç kardeşim. Hdp desteklenecek partimi yoksa diilmisin ona cevap ver

• 1ay

Hdp desteklenecek bir parti değil. Tek amaçları tamamıyla Türkiyeye zarar vermek sözüne katılıyorum. Ama Türkiyeye tek zarar veren desteklenmeyecek parti HDPmi orası muallak

• hdp ırkçı bir partidir ve sol parti değildir

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasyonel sosyalisttir.

• 1ay

@nocturna evet olaya solcu ya da sağcı diye bakmaktansa boyle bakmak çok daha doğru

• 1ay

@nocturna aynen aynen

• En iyi kürt ölür 💀 kürt

1|1
    0|0
    • 1ay

Ssst azından çıkanı kulağın duysun !!

• 1ay

Ben de bir aralar senin gibi düşünürdüm :D ama olayın kürtlükle ve Kürtlerle ufaktan bile alakası yok dostum

• katılmıyorum niye yok nası bir ankettir bu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...