Kapat

Bu erlekler neden böyle?

Başımdan ilk defa taciz olayı gecti hala şoktayım. Sabah otobüste kel kafalı sapık bir adam beni taciz etti ilk anlamadım sonra sert bir seyin değdiğini hissettim yerimi değistirdim tekrar geldi sonra gidecegim yerden önce indim bir kaldırıma oturup ağlamaya basladım bana nasıl dokunur ben niye bağırmarmadım o an diye demin olayı anneme anlattım kimseye demeseydin millet ne düşünür dedi. ya ben anlamıyorum bu köpeklere neden fırsat veriyoruz nasıl böyle bir sey yapabilir gercekren o adamı bıçaklamak istiyorum 😠😠😠 bir de annemin tepkisi elalem ne der demesi kızlar olarak toplu intihar mı etsek bu sapıklar da kendi kendilerini taciz etsin

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yani annende taciz edilsen de sesini cikarma kafasinda yok oyle bir dunya kendi isteginle mi yapiyorsun sanki itin birinin serefsizligi iste

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şikayetçi olsak aylarca sonuç alamıyoruz. Aldığımız sonuç uğraşmaya değmiyor. Gitsek öldürsek al başına belayı.
    Hayır sussak meydan onlara kalıyor. Konuşsak zaten meydanı kendilerinin bellemişler.
    Hakikaten napıcaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• keşke o anda aklınıza gelebilseydi de o anda o hassas yerine bir tekme atabilseydin geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Milletin cahil kalmasından dolayı oluyor bunlar

1|0
    0|0
  • Bu devirde annenizin tavrı hiç hoş değil. ben erkek olduğum halde erkekler tarafından 2 kere tacize uğramıştım o an pek birşey yapamıyorsun çünkü nutkun tutuluyor çok kötü bir duygu.

1|0
    0|0
  • ya öyle bişey oldumu basın çığlığı işte. millet seni yanlız bırakmaz. şahsen ben orda olsaydım sen bağırsaydın falan ilk dalan ben olurdum mk

1|0
    0|0
  • Tepkini koyman lazım ne diyeyim Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Anlatın arkadaşım, susmak fayda değil. Bu tür karakter yoksunu yaratıklar her yerde ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Benim bindiğim otobüste bir kaç kere o olay olmuştu. o zaman kadın baya bağırmıştı çantayla falan dövmüştü taciz edeni. ama çoğu senin gibi ses çıkarmıyorlar bu da onları cesaretlendiriyor.

1|0
    0|0
  • Vallahi kızların işi zor ya.. :(

1|0
    0|0
    • bana bilerek biri dokundursa bile yinede uzaklaşıyorum.1 kere bende taciz edildim cocukken. Ne kadar bacım cocuğuca birşey oldugunu biliyorum. O yüzden Hiç bir kadına taciz etmem. Edenınde şerefini haysiyetini gibim..

• haklısınız gercekten bir de beni de suçlu bulan olur ne yapacagımı bilemedim

• En iyisini yapmışsın. Boşver. Allaha havale et.

• yelloz gibi bağıracaktın bir güzel döverlerdi otobüste

1|0
    0|0
  • bu yuzden sevmıyorum bazen bu mlleti

1|0
    0|0
  • Otobuste yaygarayi koparacaktin.. agzini burnunu kirarlardi..

1|0
    0|0
  • O an sok dolayisiyla susmussin ama canini skma bidaha ki sefere tum gucunle cukune vur. O anlar.

1|0
    0|0
  • Terbiyesizlik resmen yaa

1|0
    0|0
  • Off çok kötü olmuş😔

1|0
    0|0
  • Şerefsiz ahlaksız kardeş geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Neden genelleme yapiyon ya

0|0
    0|0
  • Annen cahil mi

0|0
    0|0
  • Tacizi hakli cikarmak icin demiyorumda altinda ne vardi. meraktan soruyorum yani.

0|0
    0|0
    • pantolon

• ben 20 yasındayım tacizci sapık 40 yaşlarında gercekten öyle davranması normal mı cok saskınım gercekten şu an

• Yani 40 yasinda bir adamin sana bakmayacahinimi saniosun. inan bana 60 yasindaki adam 15 yasindaki kiza bile sehvetle bakar.

• Kız bile olsaydım a skrirdim bağırsaydın ya illaki bir delikanlı çıkardı

0|0
    0|0
  • beni metroda kızın teki eliyle taciz etti bende onu pıçaklamak istiyorum

1|0
    0|0
    • yalan söylemiyorum harbi doğru kalçama dokundu kaç sefer dedim cüzdanımı yürütmeye çalışıyor bildiğin elliyor

• Jon abi dir o rüyanda falan görmüşsündür..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya bassaydın çığlığı benimde başıma geldi adamı tekmeleyerek dışarı attılar...

1|0
    0|0
  • Arabamda boşuna sopa gezdirmiyorum ben :) bağırıp çarsaydin keşke kiz ya da çantanla geçirseydin

1|0
    0|0
  • Olur öyle seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...