Ailem neden bu kadar yobaz?

Ya alt tarafı kitap almaya gidicem babam bu saatte nereye gidiyosun diyo ya böyle bişey olabilirmi nefret ediyorum ya annem mesela herşeye kızıyor ya ben kötü şeyler yapmıyorum yapmadığım şeyler için suçlanıyorum. Sen bişeyler karıştırmaya gidiyosun dedi babam oturdum ağladım sinirden gitmedim de neden böyleler hiç kitap okumazlar hiç sinemaya gitmezler milletin ailesi öyle mi? Annem çok saf hep kendini ezdiriyor kadın diye kendini güçsüz sanıyor kaçıp gidicem artık bıktım.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• sakın ol aglayıp uzulme boyle her senı uzduklerınde aglarsan olmaz en ıyısı babana annene terapı yap nasılmı onlarla her gun sakın anlarında konuş anlat kendını ama sıkmadan kısa kısa boylece onları kesınlıkle ıkna etmış olursun bunu ben demıyorum şaka falanda yapmıyorum yanımda psıkolojı son sınıf arkadasım emerecan vaar o da okudu soruyu goruşunu yazdı kendıne ıyı bak

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkür ederim ama gerçekten ne bana vakit ayırırlar nede beni dinlerler geçim sıkıntısı bağırma çağırma iki laf edilmiyor bu yaşa kadar böyle olan insanları ben nasıl değiştireyim ki

• 2ay

Tamam deniycem ama hiç sanmıyorum babamın beni dinleyebileciğini inşallah haklı çıkarsınız çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için mutlaka yazıcam sonucu.

• 2ay

rıca ederım olur

En İyi Kız Görüşü

• eleşrirel bakamıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O zaman aileni geliştirmeye çalış onların kendini geliştirmeye fırsatları olmamış teknolojiden bir haber insanlar, senin gibi internetten durmadan bilgi edinen kişiler değil onları hor göreceğine oturup hep beraber beyin fırtınası yapın kendini onlara geliştirdiğini ispatla ağlayarak bağırarak sadece aptal bir kız çocuğu modeli çizersin gözlerinde

0|0
    0|0
    • 2ay

Annem akşama kadar çalışıyor geliyor yorgun argın haftada bir gün izin ondada yemek temizlik kendini geliştirmeye zamanı mı var babam desen işsiz güçsüz iki kelime edilmiyo canı isterse gidiyo istemezse gitmiyor gerçekten bahsettiğin gibi olması imkansız

• 2ay

O zaman ilk fırsatta üniversite eğitimi için terki diyar eyleyeceksin

• sakin ol tamam mı başına daha büyük bir bela alma o evden kurtulmanın en iyi yolu okulunu bitirmek sadece buna odaklan, hayatını hiç etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Başka çarem yok biliyorum sinirle gidicem diyorum ama gidemiyorum

• 2ay

Teşekkürler

• 2ay

yardımcı olabildiysem, rica ederim

• Güle güle kanks uzaga kacma

0|0
    0|0
  • Benim hatta çoğumuzun anası babası oxford vardı da onlar mı gitmedi senin annen yine okumayı biliyor okumuyor benim annemin okuma yazmadı dahi Yok 😅misali ne yapacaksın kader kısmet kimse annesini babasını seçemiyor üzülme onlar seni düşündükleri için böyle davranıyor ama benim kızım ya da eşim de geç saatte dışarı çıkmak istese göndermem lisans mezunu olmam bu durumu değiştirmez

0|0
    0|0
  • Aile yapın cahil ve yobaz malesef yetişme ve bulundukları ortam münasebeti yüzünden bu durumda lar
    Zor bir durum senin adına

0|0
    0|0
  • Cehaletin yobazlığın nedenini sorgulamak nedir anlamadım ki

0|0
    0|0
  • kızsın diye önem veriyor. ama biraz fazla sıkıyorlar sanırım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ne kızım diye sadece bişey yapmıyım da onun namusu zedelenmesin laf gelmesin diye beni gerçekten sevse bana vurmaz bişey yapmadığım halde

• 2ay

benim ailemde böyledir. akşam 9 dedimmi evde olucaksın derler. yoksa azar işitirim. yapıcak bir şey yok. vurma konusuna gelince öyle baba ve anneleri hiç sevmiyorum iğrençler. çocuk yapıyorsun büyütüyorsun ona vuruyorsun bu çok aşşağılık bir durum. çocuğuna kıyamaman gerekir. benim görüşüm bu.

• 2ay

Teşekkür ederim

• Allah sabır versn

0|0
    0|0
  • Bir ergen hezeyanı hatta isyanı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ergen olduğun için her söz batıyo sana

0|0
    0|0
    • 2ay

Sence normal mi yapmadığım şeyler için suçlanmam

• 2ay

tamam normal değil ama ailen de seni korumak istiyodur

• haklısın canım anlıyorum valla

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 2ay

19 yaşındayım

• 2ay

Ben 24 yaşındayım benim babam oje sürmekten tut dışarıda eşofman giymek dahil aklına gelebilecek herşeye kızıyor yasaklıyor. Bazen bende çok bunalıyorum ama babasız ve annesiz olmaktansa kızmalarını tercih ederim. Böyle düşün

Yükleniyor...