Kapat

Kardeşinizle birbirinizin eşyalarınızı kullanıp kavga ettiğiniz oluyor mu?

Kardeşinizle birbirinizin eşyalarını kullandığınız için kavga ediyormusunuz?

Güncellemeler:
Benim okul bu sene bitti kardeşim benim bütün ceket kazak çamaşır vs. ne varsa almış götürmüş ankarada şimdi telefonumu açmıyor watsuptan sürekli gülüyor canım abim abi biraz para ver zor durumdayım diyor çıldıracağım dışarı çıkacak hiçbir şeyim kalmadı umarım kış boyunca dışarı çıkmamı gerektirecek işim çıkmaz😂😂
Bu kış evdeyim umarım işim çıkmaz dışsrda😂😂😂

1|0
26|5

En İyi Kız Görüşü

• Yok ben kullandırmam para vereyim kendisine alsın olmaz dokunmasın elbiselerime tokalarıma 🙈🙈

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmaya gerek yok. Biz hep kavga ederiz. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• biziiiz o ben nefret ederim birinin eşyasının izinsiz kullanılmasına söyle haber ver izin al canımı al bir de kardeşim sakardır eline aldığını ya kırar ka kaybeder anlatırken bile yükseldim

0|1
    0|0
  • Kız kardeşimle hep kavga ederiz. Hep izinsiz giyeriz çünkü izin isteyince ikimizde kıyafetlerimizi vermiyoruz :D

0|1
    0|0
    • Ya kızlar arası dayanışma olur diyorlar hani yalan mı o sözler 😂😂😂😂😎

• Kim anlayacak aman :D

• Ayrıca biz yıllarca ikiz gibi aynı kıyafeti giydik ondan çok sorun olmuyor :D Hep aynısından alırdı annem ikimize de ondan çoğu kıyafetimiz hala çift :D

• Hayır 😀

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
    • Parçalarsın sen odanın anahtarını cebinde taşıyorsundur 😂😖😎

• Yok, olmuyor. O benim eşyalarımı kullanabiliyor izin veriyorum ama ben dokunmam genelde çok hassas bu konuda bilgisayarı bana yasak mesela :))

0|1
    0|0
  • Tek çocuğum hiç kavga edemedim 🤔

0|1
    0|0
  • Yok ya hayatta esyalarimi paylasamam biri ister gibi oldigunda bile moralim bozuluyor en son birine badi verdim cok istedi sündürmüş hep boğmak geldi icimden.

0|1
    0|0
  • Evlensin de kurtulayım diye hep dua ederdim. Sonunda evlendi. Kurtuldum mu? Hayır. Kullanmayı geçtim duygu sömürüsüyle gasp ediyor :D

0|1
    0|0
  • oluyordu

0|1
    0|0
  • Cok sık yapariz bunu :)

0|1
    0|0
  • Evey

0|1
    0|0
  • @iamnurpandaa ile ederiz bazenn :D
    ruj u unutma gelirken :D

0|1
    0|0
  • Bu da sorulur mu genelde küçük kardeşler abladan abiden geçinir arada kavgalar tabiki oluyor 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Sende bayağı malzeme çıkar bu konuda dökül. Bakalım seni kıskanç 😂😂😂

• Yok genelde aldığını zaten geri vermiyor üniversiteye gitti yeni onları bile götürmüş

• 😂😂😂😂😂Bulmuş beleş

• Ooo hem de çok fazla :D

0|1
    0|0
  • Eşyalarımı paylaşamam

0|1
    0|0
  • Kız kardeşim olmadığı için eşyalarımı da benden başka kullanan olmuyor

0|1
    0|0
  • eskiden cok olurdu ama artik ayriyiz :( degerini bilin kavgalarin ;)

0|1
    0|0
    • Yeni alıp giymeye kıyamadığın elbiseni kardeşinin üstünde gördüğünde ne hissediyorsun😂😂😖

• kafayi yerdim herhalde eskiden olsa :D ama artik birbirimizi yilda bir görüyoruz kiyamayiz birbirimize susariz :)

• 1 gün susarsın 2. gun Sensşz daha rahattım bıktım senden git defol😂😂😎😎

• Oluyordu ama artık evde tek kız kaldım sülalem raad

0|1
    0|0
  • Evet hayatımızı kavga

0|1
    0|0
    • Paylaşımcı değilmisin yoksa hani kızlar paylaşımcıydı desteklerdi birbirlerini😂😂😂

• Bananee be kiyafetime ayakkabıma kadar düşüyor maalesef dizilerdeki yalan gercek hayatta kabus hatta kız kardes veya abla isteyen varsa etmeyin eylemeyin zor çünkü :D jsjsjd

• Dolabına kilit vur😂😂😂

• Ya çooook ama hep kavga etmiz bir şeyi de ben alırım bir hafta için küs oluruz

0|1
    0|0
    • Evde elbiseni aldığını dolapta elbise sayımı yaparken mi fark ediyorsun 😂😂

• Aynen ben o kadar pahalı aldığım şeyi 😢 aslında Allah benim belami versin saklamayı bir türlü öğrenemedim 😂😂😂😂

• Ohh giyip eskitiyor alıştırdın artık bırakmaz seni 😂😂

• küçükken çok oldu :) keske kücük olsam yine :(

0|1
    0|0
  • Oluyor

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Kardeşim yok

0|1
    0|0
  • az önce büyük bir sinir krizi geçirdim bu durum yüzünden yeni aldığım ayakkabıyı izinsiz gitmiş whatsaptan baya bisey yazdım iki kelime etti engelledi aradım meşgule attı bana hain dedi daha cok sinirlendim ağlamaya başladım masada ne var ne yok kırdım ve kollarimi kestim uzun bir suredir yapmyodum buda tetiklemiş oldu. gozlerim sis ve hala ofkem geçmedi botu kafasina atsam anca öyle rahatlarım

0|1
    0|0
    • Olamaz Cinnet geçiriyorsun sen polisi aramamız lazım😎😂

• elbise değil ayakkabı

• Bence dolabını kilitle kurtulamazsın yoksa😂😂😎

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...