Çocuklar hakkında düşüncem?

Çocuklar hakkında düşüncem ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Gürültücüler kafam kaldırmıyor gitsinler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Çocuklardan nefret ediyorsan insanlardan da nefret ediyorsundur. Öncelikle çocukları sev. Onlar en masum olanlarımız çünkü. Bir insanın en tatlı ve masum olduğu yıllar. Yaramaz çocuklardan hoşlanmıyorum dersen anlardım ama onun sebebi de ailesi. Çocuk doğruyu yanlışı bilmez sonuç olarak. Bence çocuklardan nefret ediyorum söylemi çok yanlış.

0|0
    0|0
    • 1ay

yeni nesil berbat şımarık ve itici çocuklar yetiştirilmiş şeytan gibiler ve masumiyet yok nefret ederim böyle çocuklardan

• 1ay

çocuklarıda kendileri gibi bir şetana dönüşüyor zerre masumiyet ve sevgi sahibi olmayan şımarık ve bencil çocuklar yolun ortasında babasına tokat atıyordu

• 1ay

Peki ona izin veren kim? Aile ona gerekli eğitimi verse onu yapar mı? Biz dayak yedik çocuğumuz yemesin psikolojisi ile hata yaptığında bile tolerans gösteriyorlar. Dayakla terbiye olmaz ama hata yaptığında önce yanlışını konuşursun sonra sevdiği bir oyuncağı eşyayı elinden alırsın. Yaptığının yanlış olduğunu anlamalı. Çocuğa yanlışı doğruyu öğretemiyorsa aile sonuçlarına katlanır.

Yükleniyor...