Ülkede yaşananlardan nasıl etkileniyorsunuz?

Ülkede yaşananlardan nasıl etkileniyorsunuz?

• Benim hayatım şahane param keyfim yerinde bana ne ülkeden
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ülkem için kaygılıyım nereye gidiyoruz bilmiyorum
    70% (7)60% (3)67% (10)Oy Ver
  • Herşey harika bir sorun göremiyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Psikolocim bozuluyo haber izliyemiyorum
    20% (2)20% (1)20% (3)Oy Ver
  • Dünya liderimiz var başımıza bişey gelmez gelmiyo, uydurmayın tepemi attırmayın
    10% (1)20% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• kuresel bır guç olma yolunda ılerlıyoruz. elbette bunun bı bedeli olacak şehıt verıyoruz dersenız abd de rusya da ıran da askerı oluyor. ağlayan korkaklar sıze soyluyorum yarında en ufak sorunda bu ulkeden kacaka lardır

0|0
    0|0
    • 2ay

sence herşey yolunda demek genç arkadaşım ne güzel sevindim farklı bir yaklaşım olmuş, küresel güç derken nasıl oluyoruz sence abd, rusya birbiriyle mücadele ederken biz nerede etkeniz? cidden görüşünü merak ettiğimden soruyorum

• 2ay

uzerımden topraklarımız uzerınden planlar yapılıyor farkıdamısınız guneyımıze surıyede kurt devletı kurulmaya çalışılıyor guneyımızın sınırı guvenlı değil o bolgede hem kurt devletı nı engelemeye ulkemıze gelecek teror tehlıkesını ber taraf edıp ulkemızdekı multecılerı oraya yerleştırme planı var. yukarda saydığım gıbı savaş ıcındeyız bızde cıkarlarımz menfaatlerımız dogrultusunda ılerlemek zorundayız soz sahıbı olmak zorundayız. izleyelimmi. turkıyenın surıyede ne işi var dıyenler abd rusya ıran fransa ıngıltere manyanın ne işi var demezler onlarda orda kayıplar verıyor. pkk 40 yıldır zaten mucadele verıyoruz bu akp donemınde mı hortlayan bır orgut. adamlar ıcımızde karşı duşman değilki ne yapak hepsınımı temızlıcez. guneyımızde kurt devletı kurulmasına goz mu yumacaz parcalaraı bırleştirirsen bunu anlarsın işid abd ingiltere projesı değilmi. o jeep lerı nerden alıyorlar japonlar bıle var işin içinde hedef buyuk ısraıl planlarını bozmayalımmı?

• 2ay

sence söz sahibi miyiz?

• Artık etkilenmiyorum çünkü umursamıyorum

0|0
    0|0
  • ülke için kaygılıyım ve 5 dk kalmam bu ülkede artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...