Hırsızla başım derde girdi?

bİzim sınıfta yaşı 40 a yaklaşmış bir kız var hiç evlenmemiş bu kız. birgün çıkıyorduk. endişeli bir hali vardı. sınıfın kapısından çıkar çıkmaz şunu tut diye elime şemsiye verdi. ben de aldım binanın dışına çıkınca aldı benden ve bu benim değil orda gördüm çaldım dedi.çok sinirlendim.üstüme kalsın diye elime vermişti. küstüm. sonra sen onu naptın diye sordum. sanane dedi ve bağrıştık. sınıfta hoca ve öğrenciler duydu. hoca getir dedi kıza. sonra bir şemsiye getirdi ama kesinlikle aldığı değildi. millete bakın gördünüz mü benimkiydi demiş. benim kendisine iftira attığımı söylemiş. ve sonuç:yüksek lisansa alınmadım çok başarılı olduğum halde mülakatta almadılar. şimdi ben nasıl bir beddua edeyim? geçen yıl formasyon aldık kendi alamayınca ortalığı ayağa kaldırdı. benim hakkımda hocalara atıp tutmuş. bişey daha sevgilime mesajlar atmış. bu kızın psikopat olduğu ortada. beddua etmek zorundayım. sizce haksız mıyım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla kırık dolu
    git bir güzel döv
    ya da bana göster
    sabaha kadar ona mokoko yapayım!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anlattığın şey ilkokul seviyesi ama sen yüksek lisans falan.. eğitim sistemi mi desem kişilik sorunu mu bilemedm

0|0
    0|0
    • 2ay

Vallaha üniversitede oldu bu kadar iş. sorun bende değil. hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz onu da diyeyim.

• 2ay

Bu işi yapanda psikopati vardır. sizde de megalomani var. ilkokul seviyesiymiş. hırsızlık hırsızlıktır. büyüğü küçüğü mü olurmuş?

Erkekler Ne Diyor 4

• etme döner seni bulur

0|0
    0|0
  • Suç sende

0|0
    0|0
  • onu bir eve kapatıp günlük t. cavüz etmek lazım yoksa herkesin başını yakar :D

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evde kalan delirirmiş 😅

0|0
    0|0
  • Arkadaşını iyi seç

0|0
    0|0