Otobüslerdeki bunaklar sizi de sinir ediyor mu?

8 saattir okuldayım yorgunluktan gebermişim ve o kadar erkek varken benden yer istiyor. Ayrıca sen 60 yaşında da olsan yeni evinden çıktın yorgun değilsin ama ben 8 9 saattir dışarıda yorgunluktan gebermişim. Yer vermeyincede laf sokuyorlar ayıptır be.

Güncellemeler:
2ay Anlık sinirimden ötürü "bunak" sözcüğünü kullandım kusura bakmayın. Hassas ve sinirli günlerim...

1|0
24|26

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. Orada belki başım ağrıyor belki regl ağrım var. Oturuyorsam git başkasının kafasında dikil. Neymiş efendim gençmişiz hayat enerjimiz varmız. La teyze senin zamanında büt mü vardı. Hadi vardı. Sen gençliğini dikiş nakışla geçirdin. Hayat enerjinin fışkırması normal...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Hamile ve bebeği olan kadınlar dışında kimseye yer vermem

Onlar yaşlı ise bende yorgunum

Ne dediğini çok iyi anlıyorum ayrıca. Aynısını defalarca yaşadım hatta adamin biri bana otobüs içinde lanet falan okudu

Torunların seni tepecek falan diyordu

Bende teperse tepsin sanane mk diye çıkıştıydım hatta

1|0
    0|0
  • Adam senin durumunu bilemez ama Sen çok hastayım diyip amaca kusara bakmayın dersin
    O da konusmaya çalışırsa arkadaki gençlerden isteyin der savuşturursun Bu Arada Allah kolaylık versin Kendinden tiksinme Berbat bir durum ama
    Cmylmz da dediği gibi Kadınların bir takvimi var buna göre Şubat ayında kadın yok...:)))

1|0
    0|0
  • aynı teyze ve amcalar evlilik programında horon vurup, halay çekiyorlar =))

1|0
    0|0
  • ya o değilde bazen yer veriyorsun 5 dk sonra iniyor sen yer verdiğinle kalıyorsun, boş yerede hıyarın biri oturuyor çok fena oluyor 😂

1|0
    0|0
  • bende sevmem

1|0
    0|0
  • İş saati çıkan Cocuklu teyzelere sinir oluyorum

1|0
    0|0
  • Çoh ayıb

0|0
    0|0
  • otobusler bedava olunca 24 saat adam ekmek almaya bile otobusle gidiyor iste hukumette secimlerde karsiligini aliyor biz genclere yaptiklari hic faydali birsey yok ne olucak bu ortalama yas ustundekiler elbet gocup gidecek o zaman iste o yasta size yapacaklari iyilikleri bir kenara birakip gecmiste cektigimiz zorluklari da goz onunde bulundurarak hareket edersek duzgun bir kazanc elde etmis oluruz...

0|0
    0|0
  • gez gez sonra kalk yer ver gezmeden gelen teyzelere vakitlice çıkın arkadaş yaaa tam milletin iş çıkış saati

0|0
    0|0
  • O bunak dediğin kişiler yarın bir gün annen , baban hatta ve hatta sen olabilirsin...

1|0
    0|0
  • belkide sen samimi ve sevecen gelmişindir ona ama o ne bilsinki senin ona hakaret edicegini birgün sende yaşlanacaksın ey insan evladı.

0|0
    0|0
  • Yaşlı insanların kronik ağrıları olur. Kemik erimesi başlar. Enerjileri ve dayanıklılıkları düşüktür.
    İşinize gelince şekilden şekile giriyorsunuz, 15 dk ayakta beklemek mi koydu :)

0|0
    0|0
  • çok yanlış düşünüyon
    sen hiç yaşlanmıcanmı
    her yerde saygılı olmak lazım
    esas bunak siz ve sizin gibi düşünenler.

0|0
    0|0
  • Yarın bizde o insanlar gibi olacagiz o yuzden bunak hic hos olmamis. 2. olarak yarin obur gun sende o dedigini yapan teyze gibi olmayacagini bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • ciddiye alma

0|0
    0|0
  • vay be bizim buralarda hiç öyle kalksana filan demezler, kalkan kalkar kalkmayan da kalkmaz :D

0|0
    0|0
  • Aynen ya bıktım bende en arkada oturuyorum o yüzden orada bile yer istiyolar ulan hoş değilse taksiye bin be kadın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş buda geçer,

0|1
    0|0
  • Nadir verırım

0|0
    0|0
  • Insanlık kalmamıs...

0|0
    0|0
  • okuldasinda aksama kadar oturuyon kiz.. azcik. ayakta dur :)))

0|0
    0|0
  • Yasli olunca anlarsin ayip ayip

0|0
    0|0
  • Ulan ben de sabahtan beri yorgundum bir kadın var ki odun yarıyor arkasına çuvalı alıp dik bayırı çıkıyor ve 15 dakikalık yol için benden koltuk bekliyor. Oysa ki benden daha sağlam :D

0|0
    0|0
  • hayır sinir olmuyorum ve yer de veriyorum. kısa bir süre otursam ölmem muhtemelen

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

• 😀
    Ben böyle zamanlarda kendi ailemdeki yaşlı insanlara otobüste yer verenler oldupunda ne kadar mutlu olduğumu hatırlıyorum ve mümkünse yaşlılara yer vermeye çalışıyorum. hatta boşalan bir koltuğu görmezlerse onlara haber veriyorum. Karmaya inanın..

Güzel şeyler olsun..

0|1
    0|0
  • Evet o yüzden çevir kafani tak kulakligini ve duyma kimseyi ben öyle yapıyorum ama bazen dürtüklüyolar yaa aayy nasıl sinir oluyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

tam bendensin isten cikmisiz eve falan godiyoruz yorgunuz yani herkes buldugu yerlere otursun

• 2ay

konusma icin tesekkurler iyi gunler ben ise geciyorum...

• 2ay

@Ismail0343 Rica ederim sanada iyi günler

• Yer vermenin bir zorunluluk değil lütuf olduğunu bilmeyenlere cevabını veriyorum zaten. Ki bunu zaten gerçekten ihtiyacı olan yaşlılar değil, çirkef orta yaş taifesi yapıyor. Otobüse yetişeceğim diye tazı gibi koşabilen kadının ayakta durmaya gelince mecali olmuyor ne hikmetse.

0|0
    0|0
  • Sabah sekizden akşam sekize kadar derse gittiğim oluyordu benim ellerim kitap dolu olduğu halde yer veriyordum otobüste. kimi insanlar laf sokuyor kimisi öğrencisin yorgunsun otur diyordu. Bazı insanlar anlayış gösterebilir ama bazıları bunu pek anlamıyor ancak tabiki yorgun olabilirsin hakkın var oturmayada ama yinede ''bunak''şeklinde bir tabir kullanmak hiç hoş değil

1|1
    0|0
  • En büyük zevkimdir kulağımda kulaklıkla tepemde yanındakiyle fısır fısır konusur bende şarkıyı kısarım orada dinlerim ne diyolar arkamdan övünürüm falan içten kahkaha atarım tuhaf zevklerim var otobuse adım attığı anda yaşlanıyor bazıları bayramda olsa el öptürmez :)) ama tabi hamilesiydi cocuklu bayanıydı gazisi ve gerçekten yaşlısı olur onların sormasına gerek kalmaz yer verilir

1|0
    0|0
  • Dün gece bir amca vardı.65 yaşın üstündeydi ve amca gençler bizim geleceğimiz diye düşündüğünden dolayı otobüste hiçbir zaman oturmazmış. Koltuk kapmanın peşinde olanları gördükten sonra o amcaya karşı sempatim arttı

0|0
    0|0
  • Malesef boyle bir gercek var

0|0
    0|0
  • Yarin birgun sende bunayacaksin :)

0|0
    0|0
  • cok yanlis dusunuyorsun senden istemeleri seni sicak gormelerinden dolayi senin ayakta durabilecegin bir gucun var ama o otururken bile yorulabiliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir sürü erkek varken benden yer istemesi tuhaf sadece.

• 2ay

ama dedigim gibi seni kendine yakin goruyor olabilir cekinmeden sana soyluyor ilk sen kalkip yer versen diger erkekler okuzluk yapmayip belki yer verirler vicdanlari varsa

• Yorumsuzum...

0|0
    0|0
  • evet o yüzden ben otobüse binince hiç oturmazdım

0|0
    0|0
  • bikeresinde yer verdim nine azarladi Kendin otur ben o kadar yasli miyim diye

0|0
    0|0
  • Yazik valla aciyorum sana yaziklar olsun.

1|0
    1|0
  • Ben yorgun olsam daha yer veriyorum

0|0
    0|0
  • saygısızlık.

0|0
    0|0
  • Yazık onlarin bacakları agriyordur.

Haklısın yorgun olabilirsin ama
    Olsun saygıyı elden bırakma

0|0
    0|0
  • Baya sinirlenmissin ama yinede bunak deme.

0|0
    0|0
  • Otobüste o yüzden en arkalarda oturmaya çalışıyorum istese biri yer veriyorum vermesem vicdanım sızlıyor

0|0
    0|0
  • Sen saatlerce süren yorgunluğa dayanabilirsin ama onlar dayanamaz..

0|0
    0|0
  • Evet mk bönbön bakıyo kalkıcm mı diye burdan o bunağa sesleniyorum asla kalkmiycm 😈😈

0|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • sana ayıp trbysz

1|0
    0|0
  • oha bugün derste bunu konuştuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...