Diyelim ki bindiğiniz metrobuste/otobüste canınız sıkıldı ve bunu farkeden biri size merhaba tanisalim mi dedi?

(Sizin yaslarinizda karşı cins..) o kişiyle konusurmuydunuz?

• Güzel/yakısıklı ise konusurum Diyelim ki bindiğiniz metrobuste/otobüste  canınız sıkıldı ve bunu farkeden biri size merhaba tanisalim mi dedi ????
    30% (7)13% (2)24% (9)Oy Ver
  • Cirkin /tipsiz ise duymazdan gelir konusmamDiyelim ki bindiğiniz metrobuste/otobüste  canınız sıkıldı ve bunu farkeden biri size merhaba tanisalim mi dedi ????
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Tipin ne önemi var sohbet ederim
    13% (3)47% (7)26% (10)Oy Ver
  • Valla bilemedim
    35% (8)7% (1)24% (9)Oy Ver
  • Diger
    18% (4)33% (5)23% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Güncel

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Nazik teklifi için teşekkür eder reddederdim. Öyle pat diye tanışalım mı ya da benzer sorular soran karşı cinsten birisinin amacının dalga geçmek olduğunu düşünürüm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Can sıkıntısından dolayı her merhaba diyenle tanışmaya kalkışılırsa bulunduğunuz yörede tanımadığınız insan kalmaz saygılar

1|0
    0|0
  • sohbet ederim napcam

1|0
    0|0
  • konuşmazdım nasıl göründüğü farketmez ben dışarı bakmakla ilgileniyorum otobüsteyken yoksa midem bulanır :D dfdf

1|0
    0|0
  • sadece bakismalar olurdu ilerisi gelmezdi hic.

1|0
    0|0
  • "Tipin ne önemi var sohbet ederim" dedim.

1|0
    0|0
  • Konuşurum ben

1|0
    0|0
  • çirkinde olsa güzelde olsa konuşurum insan değilmi sonuçta he çıkarmıyım onu bilmem ama :)

1|0
    0|0
  • Yok sağol der cama dönerim. Zaten b*ktan beter halimiz, ilerde hidişinin acısını çekemem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...