Buradaki zeka oranı gerçek hayatta da böyleyse çok yazık değil mi?

Burdaki gerek görüşler, gerek sorulara bakınca insan aziz nesini selamlayasi geliyor insanın. Zeka, güven, sosyallik açısından içler acısı bir durumda hepsi. Gerçek hayattaki yuzdeligin burdaki yuzdelige %60 dahi sahip olsaydı ne felaket bir insan durumu ortaya dökülürdü düşünsenize bir..

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Beni çok korkutuyor buradaki potansiyel...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Nesin şimdi yaşasa çok daha ağır konuşurdu zaten.

0|1
    0|0
    • 1ay

Üstelik burdakiler reelde de yer alan insanlar. Cahilliğin burada dışa vurmuş haliler sadece, gerçekte varlar ve bunlarla yaşıyoruz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir çoğu saf ayağına yatıyor, bu kadar aptal bir arada olamaz.

0|0
    0|1
  • Cümlelerindeki ögeler ağlıyorlar...

0|0
    0|0
    • 1ay

Sende yeterince ağladıysan dersini alıp çekil.

• 1ay

ben geldiğim gibi gidiyorum. ama sana birçok şey öğrettim. umarım sen de öğrenebilmişsindir.

• 1ay

Çok şey öğrettin liseli tdk kurucumuz :D

• Evet haklisin. Cok degisik insanlar var burada. 😂

0|0
    0|0
  • vallahi ya şaşıyorum bukadarmı slk ınsanlar var

0|0
    0|0
  • hem de nasıl? bazen şaşıyor insan :o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Buradaki insanlardan yola çıkaram tümevarım yapma çok riskli bir durum. Şu anki toplumun tamamını yansıtmıyor buradakiler çünkü hepsi 25 yaş altı neredeyse. Buradaki kişiler, 25-30 yıl sonraki Türkiye'nin toplumu olacaklar. Böyle giderse, nasıl bir toplum mozaiği çıkacak ben de meraklanıyorum.

0|0
    0|1
    • 1ay

Sanki 40lı yaşlardakiler çok zekiymiş gibi davranmayalım, ülkenin her kesiminde ağır cehalet ve salaklık eğilimi var.

• 1ay

@Ragnar_Lodbrok Sosyolog isen bu yorumunu kahale alabilirim; fakat sadece Hürriyet ana sayfasındaki haberlere bakıp konuşuyorsan, bu yargı seni bağlar kesinlikle.

• bir grup insanın yorumları ile bu çıkarımı yapmak biraz zor olur ya
    genelde hayat tercubesi eksik olan birde dalgacı tayfanın girdigi bir site
    son zamanlarda..
    yani eskiden daha nezih bir yerdi burası

0|0
    0|0
  • Bu platform dünyanın bir özetidir, kendine zekiyim ve kültürlüyüm diyebiliyorsan egonu okşaya biliyorsan salaklar sayesinde yapıyorsun yani yazık değil sadece hayat şartları, olması gerektiği gibi her şey.

0|0
    0|0
  • düşünemedim :/

0|0
    0|0
  • Katılıyorum en çok şaşırdıgım ise çok çoooook uçtaki problemleri bile sanki normal birşeymiş gibi gören katılan destekleyenler...

0|0
    0|0
  • Askere gitmek en güzel örnek. Orada daha çok anlıyor insan...

0|0
    0|0
  • Burada ki zeka potansiyelinin hangi konuyla alakadar olduğu aşikar, o nedenle gerçek hayatta da bilinç altında ki ruh hastalıklarını sergileyebilme potansiyeli taşıyan bu insanlar için 'yazık' kelimesi az kalıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Birde başkasından dem vurup kendi de aynı olanlar var, kimse üstüne alınmamış. Komik

• 1ay

Aklı başında insanlar buraya bağımlı yaşamazlar, birkaçımız gibi iş saatlerinde takılır sonra yok olurlar, burayı ulaşamadığı emellerine yönelik kullananlar ise hem hüsran dolu hemde hayasız hayatlarına devam ederler, aramızda ki fark da bu zaten. Haklarında hayırlısı :)

• 1ay

Burda her türlü tatminligi yaşayıp, burdaki yalan yanlış kurgularla gerçek yaşamı şekillendiren aklı başında olmayan bir kitleye hakim. Gençlik bunlardan ibaret artık

• Aziz nesini sevmem de örnek almam da. Örnek alıp kendini akıllı sananlarda gözümde asıl cahil olanlardır.

0|0
    0|0
  • KS Türk halkının yansımasıdır. O yüzden burada olmam ülkemi çok iyi tanımama sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • troll çoğu zaten

0|0
    0|0
  • Burada ki kişiler toplumun %5'ini dahi oluşturmuyorlar..
    O yüzden salla gitsin.

0|0
    0|0
  • Burayı fazla dikkate almamak lazım

0|0
    0|0
  • su kadarini soyleyim, bu kadar akilsiz insani bir arada gormedim, askerde bile bu kadar yoktu.

burda cogu omrunde 1-2 satir gazete okumamis tipler muhendis avukat doktor edasinda.. bu ne cehalet!

bende dahil nesil, sosyal medya ve akilli telefon budalasi...

0|0
    0|0
  • malesef yazık cıddı nktaya degınmıssın

0|0
    0|0
Yükleniyor...