Chp de neden Atatürk ten sonra gelen liderler İnönü, Ecevit, Baykal ve Kılıçdaroğlu neden başarılı olamadı?

Chp de neden Atatürk ten sonra gelen liderler İnönü, Ecevit, Baykal ve Kılıçdaroğlu neden başarılı olamadı ve neden partinin kuruluş ideolojisinden saptılar?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk yaptıklarını halka sorma, halkın filtresinden geçirmek gibi birşey yapmadı, halkı zoraki biçimde çağa uydurmaya çalıştı. Atatürk halka 'Kadınlara seçme ve seçilme hakkı versek mi?' dese hakkaten buna 'Evet' cevabını alacağına kesin gözüyle bakıyor musunuz acaba?

Kılıçdaroğlu'nun bir lafı var 'Tokat'da taşeron işçiler bana kadro açılmamasından, hükümetin buna el atmamış olmasından yakınıyor. Adamlar hiçbir zaman bu sorunu çözmeyecek zaten dedim, 'Niye' diye sordu, e adam sizin sorunlarınızı çözmediğinde oy kaybetmiyor ki niye uğraşsın? Akp'ye oy verip sonra gelip bana dert yanmayın' deyu.

Durum bundan ibaret.

2|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Atatürkle alakaları yoktu çünkü

0|3
    0|0
  • Lider ruhu olmadığı için...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü onlar lider değildi. 1938 den sonra chp denen parti kalmadı.. terör partisine dönüştü

1|5
    0|0
  • Kardeşim baştan söyleyim anadan babadan Chpliyim. Neden başarılı olamadıklarını söyleyim sana. Zaten Atatürk döneminde dahi biz millet olarak bir şeyleri aşamamışız. O zaman zorla yaptırmış Atamız, bu millet her şeyin en iyisini hakediyor diye ama gel görki yok işte. Salak bir milletiz. Düşünsene ilk açık sayım da chp kaybetmiş anlıyor musun? Boşver ya, bağnaz geri kafalı, yobaz olduk tekrardan iyice. Baksana şimdi Atatürke hakaretler havada uçuşuyor, tayyip iyi becerdi bu işi.

0|0
    0|4
Yükleniyor...