Sokaklar BMW, Mercedes, Audi'lerden geçilmiyor. Paramız yok diyen millet bu arabaları nasıl alıyor?

Şimdi bana sakın çalış sende kazan al demeyin. Bu insanlar ne iş yapıyor da bu kadar pahalı arabalara biniyorlar? Kafamı nereye çevirsem en az 3-4 tane son model Mercedes, Audi, BMW ya da Porsche falan görüyorum. En kötü semtte bile bu arabalardan 2-3 tane var. bir de paramız yok diyorlar. E o zaman bu 150-350 bin liralık araçları alacak parayı nerden buluyor bu insanlar? Herkesin mi iş yeri var anlamadım ki.

Sokaklar BMW, Mercedes, Audi'lerden geçilmiyor. Paramız yok diyen millet bu arabaları nasıl alıyor?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kredi yoluyla. Borcunu krediyle kapatıyor millet, buna mı şaşırıyorsun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet buna şaşırıyorum. Bu insanlar yemiyor içmiyor bu arabaları mı alıyorlar? Kaç para maaş alıyorlar ki? Benim de altımda son model mercedes var ama herkeste var artık. Bir özelliği kalmıyor.

• 2ay

İphone alanlar da buna dahil. Varını yoğunu, millet övsün diye harcıyorlar.

• 2ay

Valla ya

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsi de illegalden vuruyor

0|0
    0|0
  • onlar demiyor zaten. zenginler hep zengin fakirler hep fakir sorun bu yani.

0|0
    0|0
  • İki kesim var zengin ve fakir. Zengini daha da zengin fakir ise açlığın magmasında. Birçoğu kiralık araç ama gizli zenginimiz çok

0|0
    0|0
  • AKP ye yaman. Seninde olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...