KPSS sınavından sonraki bu mülakat olayı nedir sizce?

14 sene içinde yerleştirilen kişilerle şimdiki gibi bir olay olmasın sakın?
KPSS sınavından sonraki bu mülakat olayı nedir sizce ?

2|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• ygs-lys-vizeler-finaller-kpss (gky-eğitim bilimleri-alan sınavı) bunlar yetmiyo ha biz salağız hepsini böyle tesadüfle geçtik bunca yıl mezun olduk ama senin yaptığın iki üç saçma soru benim öğretmen olup olmayacağımı ölçecek öyle mi? Kendileri ne tür sınavlardan geçtiler acaba. İlkokul mezununun milletvekili olabildiği bir ülkede yaşıyoruz. O yüzden bu kafaya neremizle gülsek bilemiyorum

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mülakat demek dibine kadar torpil demektir..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• saçmalığın dik alası... öğretmen olan insana mesleği ile alakalı soru sorulmalı madem mülakat diye diktirdiler. ama adamlar kalkıp reis sana kimi çağrışıtıyor diye insanları siyasi görüşlerine göre mimliyor. öğretmen olduğum için daha atanmadan soğudum bu meslekten. mülakat nedir? Allah aşkına ömrüm sınavla geçmiş zaten elimde diplomama var ve ben resmen öğretmenim. daha mülakat yapıp neyi sınamak dertleri? onu geçtim mülakat demek torpil demektir. yapılan da iktidarın görüşüne yakın olanlar için açılan bir olaydır başka da bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Devletin dini olurmuş. O da İslammış. İslamda kul hakkı büyük haramdır. Kandırılmışlardır...

0|1
    0|0
  • Ben 2 kez mulakata girdim puanim 92ydi mulakaat puanim 20 :)) gulunc ve trajediyi bir arada yasiyordum kimse demediki bu puanla istedigin yere atanirsin niye ugrasiyon mulakatla diyen olmadi herneyse 2. Mulakata girdim kazandim

0|0
    0|0
  • Türkiyede Osmanlının son dönemlerinden beri aynı sorun var: torpil. Her hükümet kendine yakın olanları kadroya almaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik diz boyu. Sınavlarda önümüzde haksız olarak kim varsa hakkım haram olsun. Biz bir tarafımızı yırtıyoruz iyi bir sonuç almak için dönen dolaplara bak. O hakkı verenin de yararlananın da mezarı yansın, hakkım haram olsun

0|0
    0|0
  • Bu partiye oy verenler yüz kere düşünsün artık ayırım yaptıkları haklarını yedikleri insanların vebalini taşıyorlar ve ben hakkımı helal etmiyorum

2|0
    5|1
    • 1ay

Düşünme yeteneği olana 1 kerede yeter ama o yetenek yok malesef

• Tüm kurumlarda mülakat var..

0|0
    0|0
  • oha abi ya :( 81 çok iyi bence kotu olmuş :(

0|0
    0|0
  • KPSS zor ya😊

0|0
    0|0
  • Bir mülakat eksikti

0|0
    0|0
  • Sistemleri batsin eğitimi alt ust ettiler

0|0
    0|0
  • Burası Turkıye azızım..

0|0
    0|0
  • Moral motivasyon asagiya çekildi resmen😬

0|0
    0|0
  • fetöcü olduğu için elenmiştir
    kimseyi mağdur etmezler

1|0
    4|1
  • Mülakatta sorulan sorulara bakılırsa devlet kendini destekleyen memur arıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...