İki tane muhabbet kuşunu nasıl alıştırabilirim? yardımcı olur musunuz?

evimize iki tane muhabbet kuşu alındı 9 aylık ikiside aynı kafesteler su an bir hafta oldu alalı. çok ürkekler ben odada dolasırken bile korkuyorlar. ben çalışıyrum beni fazla göremiyorlar bu yuzden alışamayacaklarından korkuyorum. bir de iki tane olunca alışması zor olur diyenler var. yardımcı olur musunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle eve alışmaları lazım onları bir süreliğine rahat. bırak eyerki çiftlerse sana alışmaları çok uzun sürer eğer eğitmek konuşturmak işim muhabbet istiyosan yavru bir erkek muhabbet almanı öneririm çok çabuk konuştura bilirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

konustrmak değilde elıme gelsın omzuma konsun falan ısterım hanı

• 2ay

Çift olmuşlarsa hayvana yazık edersin ayırma onları ikisi bir verip yavru bir erkek muhabbet alabilirsin

• 2ay

tesekkr ederim:)

En İyi Kız Görüşü

• Ben de cok istiyorum ama ailem surekli evde durmamiz gerekir diye veto etti :D kafesin icine parmagini uzat zaten sevilmek ister onlarda

1|0
    0|0
    • 2ay

ben de çalışıyrum yalnız kalıyrlar gun boyu ama genelde evde oluyrsan skıntı yok bence çok ıyı oluyor evde :)

Erkekler Ne Diyor 5

• İki tane olursa alışmazlar.

1|0
    0|0
    • 2ay

hadı ya geri mi vermelı o zaman bir tanesını

• 2ay

Erkek kalsın. Mümkünse yavruyla değiştir onu. Elinden yem yedir.

• 2ay

ayrı odalarda denıcem bı sre olmazsa dediğin gbi yaparım artık :)

• zamanla

1|0
    0|0
  • Iki tane olunca alismasi zor tabi ama iki kafese ayirip tek tek eline felan almaya calis sev alisirlar

1|0
    0|0
  • avucuna yem koy

1|0
    0|0
    • 2ay

kafesın kapısını açınca kacıyrlar hemen yem veryrum ama yaklasmıyorlar

• 2ay

Zamanla alışırlar ilgilen sen

• 2ay

tesekkr ederim :)

• Alışmaları zor olur seni çok umursamazlar ama çok ilgilenirsen alışırlar benim vardı dişisine dudağımı uzattığımda öpüyordu erkek kıskanıyordu ayrıca erkek olduğu için beni öpmüyordu bir git La diyordu 😀 Üzüldüm şimdi ya

0|0
    0|0
    • 2ay

:D baklım ayrmaya gnlum razı olmadı bıraz daha beklesınler

• 2ay

Onlara iyi bak 😊

• 2ay

olur bakarım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Alışması zaman alır ama eline alabilirsiniz daha kolay alışırlar

1|0
    0|0
    • 2ay

yaklasmıyrlar kı elımı ısırdı ben de bir sre hiç ellemedm rahat brakayım dedim

• 2ay

Zamanla alışır

Yükleniyor...