Çok çağresizim?

Ne aşk hayatım yolunda ne iş hayatım. Ailemde zar, zor para kazanıyor. yıllarca dua ediyorum hayatımda bazı şeyler yoluna girsin diye aynı. Borcada girdk. İssz oldgm için ne istediğimi alabiliyorum ne de gezebiliyorum. Tüm yollar tıkandı.. 23yaşındaym 2tane sevgilim oldu. Biri aldattı biri hep yalan söyledi yalanı çıkınca hersey mafvoldu. Her pislik varmş çocukta bnada çok büyük iftra attı. Ne biliyim bunlar için seçilmş insan mıyım.

Güncellemeler:
1ay Çok sağolun güzel yorumlarınız için arkadaşlar

0|2
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunca zorluklar senin imtihanındır Allahtan gelene ne kadar sabır edersen selametide güzel olur dünyalık insanların malı mülkü çok olur ama ahireti olmaz... garip olur dertli olur dünyası olmaz ama ahireti güzel olur. Yeter ki ümidini kesme senden daha kötülerine bak ve şükür et daha da kötü olabilirdi. Aşk hayatına gelince zaten nasibin seni bulacak böyle yapıp kendi haram sevdayla yıpratma ruhunu sıkma. Dua ya devam mevla teala kulunun sabrına aşıktır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değilsin elbet düzelecek geçecek iş bulmaya bak inşallah bulursun sabret

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sevgilini sen seçdin bundan der yanamazsın yanmamalısın yani diğer meseleler kötü olabilir ama aşk hayatın senin tercihlerin bence

1|0
    0|0
  • öldürmeyen hersey güclendirir, para kazanilir dertler gecer ama saglik onu kaybetmemek lazim Allah saglik versin gerisi cözülür.

1|0
    0|0
  • yanlis hamleler yapmssin gorunuse degil kisilige onem ver bence benim fikrim is konusunda pek secici olma oncelikle belkide hic begenmiycen bir ise basla eminim umdgun gibi degil belkide cok mutlu olcksn

1|0
    0|0
  • insanları tanımak çok zor zaman çok kötü allah yardımcın olsun bence iş bulmaya çalış ekonomik özgürlüğünü kazan belki iş çevrenden iyi bir arkadaş bulursun

1|0
    0|0
  • Her inişin bir çıkışı vardır. Bu kadar zorluklar geçirmen sonunda en güzeli yaşayacağın içindir. Sen sabırla dua et, emin ol bir gün düzelecek.

1|0
    0|0
  • Duzelir zamanla

1|0
    0|0
  • Belki sabretmenin ardından kimsenin ulasamayacagi bir mutluluga eriseceksin

1|0
    0|0
    • 1ay

İnş dediğiniz gbi olur

• Sen kendini toparlamaya bak gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Yurt dısına git.. fırsatın varsa

1|0
    0|0
  • Dogru yoldasın sabırlı ol bunları atlatabilirsen güclü insan olursun

1|0
    0|0
  • Düzelir herşey işe gir çalış yaşın genç

1|0
    0|0
  • Olsun sabret

1|0
    0|0
  • bunun sebebi sen ve senin verdiğin kararlar olmalı, kendine dikkat et, doğru olanı yap

1|0
    0|0
  • öyle kötümser olma her zorluk sonund bir refah olur

1|0
    0|0
  • sabır acıdır meyvesi tatlı

1|0
    0|0
  • her sorunun bir çözüm yolu vardır , bunalıma sokma kendini

1|0
    0|0
  • rabbim kapının birini kapatir diğerini acar gönlünü ferah tut

1|0
    0|0
  • Değilsin tabiki ama zor bir dönem atlatmissin

1|0
    0|0
  • Neden para kazanmiyorsun?

1|0
    0|0
  • degisir sikma canini

1|0
    0|0
  • sakso cek oyle para kazan hayirsiz

0|0
    0|0
  • ısyan etme kotusu olur yoksa

1|0
    0|0
    • 1ay

İsyan etmiyorum ama haketmedim çoğu şeyi iyi niyetim suistimal edildi. Çok sey oldu burdada yazamıyorum ki herseyi bu dha 3/1bile değil bir yılda çok sey oldu. Attığı iftranın boyutu çok büyük oldu. Yalanlarla tehtit edildim. Çok sey oldu. Allh kimseyi kötü insanlarla karşılştrmasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...