Bir tişörte en fazla kaç t. l verirsiniz.. iyi bir tişört nasıl olmalı? nereden anlarsınız?

Çok sayıda tişörtüm var ve elden çıkartmak istiyorum sizce her birini vaktinde 20 ve 30 hatta bazıları 60 70 t. lye kadar uzanan tişörtlerim ikinci el olarak kaç t. l ve nerde satılır alkıl verin?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dokunup üzerimde denemeden çok para vermem.. kumaşı, kesimi, üzerimde nasıl durduğu, rengi.. herşeye bakarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• letgodan sat 30 ar liradan

0|0
    0|0
  • letgo diye bir uygulama var ordan satabilirisn

0|0
    0|0
    • 1ay

evet ondan sonra üstsüz bir adam gelip alır artık tişörtü :) zaten let goda satılmayan bir ben varım :)

• 1ay

bende yeni gördüm kullanmadım daha sen kullandın heralde

• 1ay

kullandım da öyle reklamdaki gibi ilanı koyar koymaz gelmiyorlar iki kere telefon bir kere oyun konsolu sattım ama satana kadar 1 ay geçti.. keşke rekladaki gibi ilanı koyar koymaz gelseler o zaman bütün gereksizlerimi koyar satar mutlu olurdum :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 70-80 tl

0|0
    0|0
  • 2.000 veren gördüm

0|0
    0|0
    • 1ay

o paraya tişört var mı ya? harbi keklenmiştir onu olan ben onu alana kadar bir scutur alırım tişörtüm olmasada ayağımı yerden kesilir :)

• 1ay

O paraya var

• 3 tl knka:S

0|0
    0|0
  • Let go olablr.

0|0
    0|0
  • 5 tela.. :D

0|0
    0|0
  • Benim bütçem geniş olduğu için 300 500 arası marka

0|0
    0|0
    • 1ay

sen delirmiş olmalısın bendeki en pahalısı 160 t. l falan onuda almak evlat acısı gibi oturdu içime tişört diyorum deri ceket falan değil..!

• 1ay

99 yaşına kadar biriktirdim yemedim yine yemedim aç kaldım kuru et yedim :D

• 1ay

kuru et yani ekmeksiz yanında salata olmadan falan yemiş olmalısın.. :)

• 100 tl vermisligim coktur...

0|0
    0|0
  • Letgodan

0|0
    0|0
  • Ben bir tişörte 69 tl verdim

0|0
    0|0
  • letgo en serı şu an 20 tl den ver gıydığıne sayda ben almam :D

0|0
    0|0