Cinleri gözleriyle gören oldu mu?

görmek için yaptığınız bişey var mı?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu cinler nedense hep cin görmek istemeyenlere geliyorlar , cin görmek isteyenlere gelmiyorlar

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• onlar görünmez farklı kılıklara girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nedense cinleri ya Arap ülkeleri görüyor ya da bizim gibi her zımbırtıya inanan İslamiyetin yaygın olduğu ülkeler...

0|0
    0|0
    • 2ay

islamı mı kötüledin arapları mı anlamadım ama aklınızla olaylara hükmetmenizi tavsiye edebilirim.

• 2ay

Onu biz deistler yapabiliriz. Dinlemeyen sizlersiniz ☺️

• 2ay

bişey söyledin de dinlemedik mi sevgili deist :) dinlemeyi konuşmaktan daha çok severim.

• Bana bir kere musallat oldular. Yani birşey gördüm larşımda ondan sonra deliye dönmüşüm çığlıklar atmışım dilim boğazıma kaçmış. Çenem kitlenmiş, bilincimi kaybetmişim. Zar zor ağzımı açıp dilimi kurtarmışlar. Kendime geldiğimde hastanedeydim. Ve yanımdakiler ağlıyordu çok korkmuşlar. Ama o gördügüm neydi hala aklımda soru işareti var.

0|0
    0|0
    • 2ay

yanlış anlamayın ama bu tür varlıklardan korkmanın en buyuk nedenerinden birisi iman eksikliği. hakkıyla iman eden birisi kesinlikle korkulması gerken tek varlığın Allah olduğunu bilir ve başına gelen herşeyin de Allah ın izi olmadan gerçekleşmeyeceğini bilir. size tavsiyem vesvese geldiği zaman nas suresini okuyun. ve imanınızın artması için Kuran ıkerim okuyun kesinlikle.

• Yapilan bir takim şeyler olduğu ve tehlikeli oldugu. söyleniyor ama ne kadar gercek bilemeyiz rabbim. görmemizi istese öyle yaratırdı bence zorlamamak. lazım

0|1
    0|0
    • 2ay

tamamıyla maneviyatla ilgii diye düşünüyorum. tabi istisnaları da söz konusu olabilir.

• 2ay

Kesinlikle oyle ben bir ara cok takinti. ettim arastirdim falan sonu iyi olmuyo

• 2ay

takıntı değil de aklımda bazı sorular vardı onlara ulaşmak istiyorum sadece :)

• Delirmedim daha.

0|0
    0|0
  • Hahah cinlere inanmiyorum ben😊

0|0
    0|0
  • onları bir görürsen bir daha hiç bir şeyi normal göremezsin kardeşim uzak dur tavsiye.

0|0
    0|0
    • 2ay

tanıdığım kişiler için hiç doğru bir tespit değil bence. neye dayanarak bunu söylediniz merak ettim.

• 2ay

bulaşınca normal dualar bile etki etmiyor çok daha başka dualar okumak gerekiyor sen düşün gerisini uzak dur

• 2ay

beni anlamadın sen çağırma gibi bir derdim yok. benim yakın bir akrabam maneviyatı baya iyi oldu onlarla bir nevi arkadaş gibi birşey oldu. benim ne demek istediğimi tam olarak anlamadın sen ama ben seni anladım benim o tarz bir düşüncem yok

• Ben gordum domuz yağı sűrersen evinin kapısına evine gelir

0|0
    1|0
  • Dua varmis nihat hatipoglu söylemisti

0|0
    0|0
  • Kış kış cinler kışkış yallah cinler yallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok kalmadım evde yatıyorum

0|0
    0|0
  • Görmesinde gördüğünü diyen çok kişi var

0|0
    0|0
  • Cin diye bir şey yok. İnsan psikolojisinin ve inançlı insanların ürettiği şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

bir görüşü dile getiriken temkinli olmak gerekir. sen şu anda kuran ı kerim i inkar ettin. ve ayrıcı birşeye yok diyorsan onu ispatlaman lazım yok demekle yok olmuyor. biraz daha yaşınıza olgun olarak fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

• 2ay

yarım saat düşündünüz bulamadınız değil mi ispatını evrimmş :))

• 2ay

Evrim; yediğimiz ekmek, içtiğimiz su kadar gerçektir. İslam ülkelerinde bunu öğretmiyorlar din elden gidecek diye. O yüzden eti cin yemeye devam )

Yükleniyor...