Gunaydin arkadaslar yardimci olabilir misiniz?✋?

deger verdigim bir insan var ama dini yonden pek kuralcı degil. namaz basta olmak uzere ona nasil yardimci olabilirim.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir insana yon vermek istiyorsan ona örnek ol kişiliğin ile haraketlerin ile ancak bu sekilde fikirlerino degistirebilitsin sözle olacak is degil bu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dinden çıkmış birini dine döndürmek kolay değildir. Elinde kendini tatmin eden kanıtlar ve yanıtlar var ise zorlama derim 😒

1|0
    0|0
    • 2ay

hayir dinden cikmadi hatta onceden namazlarini lilar kuran okurmus ama yasafigi birkac sey sonrasinda birakmis musluman kendisi ama hakiki olmasi icin nr yapmaliyim

• 2ay

Bunları birden bıraktıysa sende dinine bağlı biriysen sana söylemiyor olabilir bunu araştır bence ilk önce..

Erkekler Ne Diyor 4

• Beraber kılarak tekrardan alışması lazım

1|0
    0|0
  • Zmanla anlata anlata tesvik edeceksin

1|0
    0|0
  • camilerde artık hocalar eğitim veriyor birkaç saat... danışabilir...

1|0
    0|0
  • sen söylersin kabul ederse

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer içindeki Yaradana iman halen varsa ona davranışlarınla bunu daha güçlü hissetmesini sağlayabilirsin. Ama burda kopukluk yaşayanlar hayatlarında zor duruma düşmeden toparlanmaya çalışmıyorlar yani bir musibet bin nasihat hesabı..

1|0
    0|0
    • 2ay

burada kopukluk yasamamis insanalr tarafindan kucuk dusurulmeu bunla ilgili bu yuzden de simdi bu halde imani var cok sukur

• 2ay

İmanı varsa sıkıntı yok, ama o çevreden de hayır gelmeyeceği belli hayatından çıkarmaya çalışsın kişinin maneviyatına kimse zarar vermemeli

• Saygı duymalısın. Sen öylesin diye oda öyle olmak zorunda değil. Görüşler farklı olabilir normal onu öyle kabul et.

0|0
    0|0
    • 2ay

kendisi musluman zaten ama ben hayatinin daha iyi olmasini saglamak onu hakikilige giden yolda birakmamamk istiyorum. manevi anlamda deatek olmak.

• 2ay

Anlıyorum ama bir insanın görüşlerini değiştiremezsin, sen istediğin kadar anlat yine kendi istediği gibi yapacaktır. İnsan psikolojisi bunu gerektiriyor

• Bence Karisma nasil olmak isterse öyle olur. Fazla zorlarsan üstüne gidersen Deger verdigin kisiyi kaybedebilirsin... Onu oldugu gibi kabul etmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...