Arkadaşlar cok üzgunum intihara meyilli bir halim var ciddi ciddi bisiy soyliyin?

Artik çöktüm.. Ben meslek lisesi cikisliyim okulubirincilikle bitirdimve tum ogrt gozde ogrencisiydim.13 14 yasindan beri hayalim dunyanin teknolojisini belirleyen bir firmanin sahibi olmak.. Alanima baya bir hakimim ve 2015 senesinde istedigim univ yazilim muh ligi vardi. Kazanamadim. bir daha girdim bu sene. Yoruldum ve yine kazanamadim ama bu surecde lys ye 3 ay kala dershaneye falan gittim.. bu sene hic kendimde degildim hayalkirikligi yasiyordum.. ve lys ye 15 gun kala babam guneydogu gazisi oldu olumden dondu.. Sinava oylesineymis gibi girip ciktim uzuntu ve nefretden Simdi ise 2 yillik alanimla alakali.( Asagi yukari ) bir bolumdeyim.. dgs sinavina hazirlaniyorum hedefim odtu itu... Ama cevremde oku ablan gibi 2 yillik bir yere gitme diye hor goruluyorum Amcamin ogluda fizik tedavi uzm ligi okuyor.. biliyorum ilerde coook basarili olabilirimbu yuzden sirf hayallerimi gerceklestirmek icin yasiyorum.. Ama intihara meyilli bir halim var

0|2
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen milleti boşver işine bak sen.
    İntihara gelirsede?
    Baban Gazi olmuş şehit olsaydi iyi mi olurdu siz ne yapardınız?
    Simdi sen olsen ailen ne yapar ya da sana yazık değil mi?
    Başarısız bile olsan hayati kendi hayatını yasamak mi? Ölmek mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hedeflerin için çalışmalısın 10 kerede yapamazsan 11 de yaparsn intihar çözüm değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İntihar edersen azaba atacaksın kendini bu bir çözüm değil. Hayallerini gerçekleştirmek için azim ile çalış olmuyorsa da akışına bırak bu dünyada ebedi yaşamayacaksın biraz relax.

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya bir uni kazanamadin diye intahar nedir baska unide kendini deneseydin orda yapardin sonra istedigin uniye gecis yapardin neden bir kadar kotu durma dusuyosun ki

0|0
    0|0
  • bu da bir imtihan. bence bunları atlatacak güç var sende...

0|0
    0|0
    • 2ay

Tskurler

• 2ay

sen yeter ki hayalinden vazgeçme...

Kızlar Ne Diyor 2

• İnthar neyi çözümlycek hayallerin gercek olcakmi

0|0
    0|0
  • herşeye rağmen yaşamak güzel intihar nerden çıktı

0|0