Sevmek nedir anlatır mısınız arkadaşlar?

Hepimiz sevebiliriz bu hayatta. Hangi yaşta olursa olsun, gerek arkadaşımız, gerek annemiz veya babamız gerek karsı cinsten birisi, yani sevgiliniz veya eşiniz.
Günümüz şartlarında sevmek nedir?
Ve sevmenin gerçek anlamı nedir sizce?

Güncellemeler:
2ay Sevmek nedir?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevmek almadan verebilmektir...
    Sevmek hiç karşılık beklemeden desteğini hissettirebilmektir...
    Sevmek en çok ona kırılmak ama onu kırmamaktır...
    Sevmek canını acıtan o olsa bile teselliyi yine onda aramaktır...
    Sevmek fedakarlıktır, emektir; kısacası paha biçilmez bir duygudur, sevmek...

0|0
    0|0
    • 2ay

Hiç birini bu kadar sevdinde ihanete uğradın mı?

• 2ay

Anladım. 😊

• 2ay

anlasilan eig yine sizin :D

En İyi Erkek Görüşü

• her ihanet sevgiyle baslar.
    ikili iliskilerde genelde olan seni istemeyeni sevmektir baska bisey değil . kim karsilik verniyorsa kim surunduruyorsa kim herseyine katlaniyorsa o kisi sevgi kurbanidir. acik net kurbanlik koyunlar gibiyiz. iskenceyi seviyoruz milletce..

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu toplumumuzun ne kadar vahim bir durumda olduğunun göstergesidir.
      Ben yurtdışında doğdum ve yaşıyorum, şunu görüyorum şahsen, Türk milleti gerçek sevgiyi unutmuş. Sevgi nedir bilmiyor. Teknolojik çağ, değerlerimizi altüst etmiş. Birinci dünya savaşında düşman başaramadığını şu anda teknolojiyle başarmış durumda

• 2ay

mesele o zaten seviyorsun ama hel bir fazla seviyorsun 😁 ayni sevgi baskasinda yok.

• 1ay

tesekkur ederim.. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• sevmek fedakarlıktır "senin eline igne batsa burda benim yüreğim kanar"diyebilmektir ona herkesten çok değer verip tek ve özel olduğunu hissettirmektir sevmek ve sevginin üzerine belki daha fazla ozenle söylenecek söz vardır ama bence bana göre bunlar iyi açılım yaptı fikirler değişebilir daha farklı düşünen olabilir

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki neden sevince insan üzülüyor?
      Neden bu dünya da sevince üzülüyorken üzünce seviliyorsun?

• 2ay

Bu yüzden seviyorum ama sevgiyi reddediyorum ben. Sadece Rabbimi sevecem. Bu yüzden evlenmekten korkuyorum. Istiyorum ama korkuyorum. Bu yüzden evlenmemeyi düşünmeye başladım

• 1ay

Ablacim karşıdaki insanı sadece Allah rızası için seveceksin Allahın farzini yerine getireceksin cogalin diyor çocuk yetistireceksin hayırlı faydalı böylelikle hem dünyada mutlu olursun eş edindiğin icin hemde ahirette Allahın buyruğunu yerine getirdiğin için

• Sevmek bambaşka ama gidiyorlar sonunda

0|0
    0|0
  • Ömür boyu bir insanla yaşamayı düşünmek 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet öyle. Sadece karşı cinsi kastetmiyorum. Yani arkadaş dost akraba da olabilir

• Zarar ve acıdan başka birşey değildir

0|0
    0|0
  • Asktir sevmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...