Che Guavera fotoları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şimdi bu şapkasında, tişörtünde, profilinde, odasındaki posterlerde fotoğraflarını taşıyanlar var ya... Bunlar şimdi ne ifade etmeye çalışıyorlar... Ona hayran olduklarını ve onun gibi olamadıklarını mı, yoksa onun fotolarını taşıyınca toplumdan daha kültürlü üst tabaka falan olduklarını mı düşünüyorlar... ? Çünkü ben genelde bu fotoları taşıyanların ya çok mal, ya da dünya gerçeklerinden habersiz olduklarını fark ettim...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Milliyetçilik Bolivya dağlarında öldürülen Arjantinli maceracı serseri Che Guevara için zırlayıp da sıra Kazak kahramanı Osman Batur‘a gelince susmak hiç değildir HÜSEYİN NİHAL ATSIZ

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece che için mi geçerli bu durum?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben tişörtünde Atatürk fotosu taşıyan görmedim...

• 2ay

O iş tshirt sapkayla olmuyor zaten, bosverin giysinler efendim..

• 2ay

Peki efendim ☺

• Bikere CHE bütün emperyalist marka ve ürünleri red eden bir adam..

0|1
    0|0
    • 2ay

Bikere CHE bütün emperyalist markaların en çok kullandı portre ;)

• 2ay

Çevir dur lastık gibi, nato kafa nato mermeri, hadı good night.

• 2ay

Ben çevirmiyorum... Che fotosu taşımaktaki anlamsızlığı ifade etmeye çalışıyorum...

• abartmışsın bence sadece hayranlık bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzel söyledin... Ben temelde bir insanın başka bir insana hayran olmasını da zayıflık olarak görürüm... Yaptıkları takdir edilebilir ama başkasına hayran olmak demek asla onun gibi olamam demektir. Sonuç zayıflığın kabullenilmesi.

• 2ay

dikkat edersen başarısı demedim cesareti dedim insanlar sadece onun cesaretine hayran elle tutulur bişeyi yok evet burda haklısın

• 2ay

Valla bana göre 15 Temmuz gecesi tankın altına yatan, sonra aya kalkıp arkadan gelen tankın altına tekrar yatan adam, 10 bin km ötedeki bir Arjantinliden çok daha cesurdur...

• Çok saçma geliyor banada.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben embesillik olarak görüyorum... zayıf insanların kendini ispata çalışması... Asla ulaşamayacaklarını düşündükleri bir hayali kahraman gibi...

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Jean Paul Sartre, Che için sadece bir entelektüel değil, o aynı zamanda çağımızın mükemmel insanı demişti. onun için hala devrimci ve idealist kişiliğiyle rönesans insanı adına en önemli referanstır denir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de tam bunu söylüyorum işte. JPS nin her sözünü yargısız kabul edip, simitçi Memedin sözünü düşünemeyen beyinler nerede yetişiyor. Siz düşünmeyin, JPS sizin adınıza düşünmüş zaten. Sonra da ağlıyorsunuz memleket neden gelişmiyor.

• 2ay

bir gelişme yok ortada. Sıçmış batırmış ortalığı.

• 2ay

Sen şaka falan mısın? Sanane milletin hayatından? isteyen istediğinin fotosunu taşır aşık olur tapar kendini zeki sanır... Seni mi geriyor anlamadım. Bu kadar insanlara takılma, iyi bir durum değil.

• Ernesto Che Guevara kim bilmeyen ergen çoğu.

0|0
    0|0
  • Kendi ülkesi için iyi şeyler yapmış biri diye düşünüyorum da bize faydası yok ağa.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendi ülkesi Arjantin... Adam okuldan sonra bidaha ülkesine uğramamış ki..

• 2ay

Usta bunun devrim yaptığı yer neresiydi beni pek ilgilendirmedigi icin konuya hakim değilim :d

• 2ay

Onun devrimlerinin hepsi kısa sürede devrildi...

• benim adamım fidel kadastro

0|0
    0|0
    • 2ay

Dur bekle 3 seneye kalmaz ABD nin kucağına düşer... Şimdiden başladılar bile öpüşmeye..

• Ver küsküyü ver küsküyü, ön yargıyı da ihmal etme :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Gtüme Che fotosu yapıştırınca bilgili mi oluyorum.

• 2ay

Hayır bir yerlerine Che Guevara fotoğrafı yapıştırdığında bilgili olmuyorsun ama bunu seven ve emperyalizmi reddeden bir güruh var ve onlara saygısızlık ediyorsun sanane arkadaşım? Sen kimsin de insanları giyimine kuşamına göre yargılıyorsun, sen zeki bir insan mısın? Bir profiline bak bakalım bir insanın fotoğrafından cok kendi hayatını sorgulamaya başlarsın belki

• azinliklarin ruhani lideri benim icin... bir totem...

0|0
    0|0
  • özentilik her yerde. sana önerim öyle insanlara gidip sor eğleniyorsun.

0|0
    0|0
  • Biri che yi takar biri ataturku digeri bilmem neyi bos isler

0|0
    0|0
    • 2ay

Yo ben che ye takmadım, daha çok karı kız peşindeyim. Che fotosu taşıyan rakiplerime taktım. 😉

• 2ay

Yanlış olmasın dönerken ölmedi. Döndükten sonra başını taşa çarpıp öldü.

• 2ay

Iste donmus sonusta akil karimi yani

Yükleniyor...