Psikolojim Bozuldu Yardım?

İnsanlar beni umursamıyor hep beni eziyor dalga geçiyor ve benimle yalnızken iyiler ortama başka biri gelince beni ezmeye aşağılamaya çalışıyor. Beni çok basit insanmış gibi davranıyorlar. Halbuki ben insanların arkasından konuşmam onlara aşağılayıcı sözlerde bulunmam akabinde kalbini kırmaktan çekinirim. İnsanlar artık o kadar vefasız olmuş ki kimle muhabbet kuracağımı şaşırıyorum. En sonunda kendimi insanlardan soyutlamak istiyorum. Benim yaptığım hata ne bulamıyorum. Psikolojim bozulma derecesine geldi. Artık hiçbir insanla görüşmek istemiyorum...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• özgüven eksikliğin var aşırı derecede çevren de bunu görüyo ve egolarini tatmin ediyorlar fizigini mukemmellestirmen gerekebilir gözlüğün varsa çıkar sivilcen varsa tedavi ol konusaniyosan diksiyon kursuna git kitap oku bol bol sohbetinden bilginden etkilensinler bir de bir enstrüman öğren herzaman bakımlı ol sessiz kapalı kutu ol o zamn herkes korkar senden seni cozemediklerinden saygı gösterirler kimseye siritarak konuşma kısa ve net ol geç ÇÜNKÜ İNSANLAR KÖTÜ

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın, yaptıgın, gördüğün... gündelik hayatında ki tavırlarını dış dünyaya göre değil de kendi isteklerine göre şekillendirirsen, hatta dış dünyayı kendi isteklerin doğrultusunda belirlersen bu durumdan kurtulmuş olursun.. unutma sen varsan herkes var sen yoksan kimse yok... dünya senin etrafında dönmeli...

0|0
    0|0
    • 2ay

zaten kendi isteklerime göre şekillendirmek istediğim için bu sorunlar baş gösteriyor.

• 2ay

NOKTA artışı yaptın kardeşim helal olsun

• 2ay

iyi ol yeterki 😁😁

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer seni eziyorlarsa onlarla hiç muhatap olma umursama dediklerini onlar seni ezmeye çalıştıkları zaman üzülme tam tersine gül bunu seni sinir etmek ve üzmek için yapıyorlardır Canın sıkma kafana takma normal geçiyormuş gibi davran

0|0
    0|0
  • "kalbini kırmaktan çekinirim." cevap bu sanırım. İlk önce özgüven problemini çözmen lazım. Daha sonra da o tür insanlara yol vermen

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin yaptığın tek hata insan olmak. Diğerleri gibi milleti ezmemek, dalga geçmemek. Bu dünya da ya o anlattıklarını yapacaksın ya da 1-2 tane dost seçip onlarla yiyip iceceksin takilacaksin.

0|0
    0|0
  • İnsanların ne gereği var olum salla gitsin hepsi aynı pok takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...