Arkadaşlar DGS çalışma programı yapacam 9,10 ay zamanım var nasıl bir program yapmam lazım derece istiyorum ?

Arkadaşlar DGS çalışma programı yapacam 9,10 ay zamanım var  nasıl bir program yapmam lazım derece istiyorum  ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Derece istemen süper :) Bende ilk Alese girdiğimde, derece yapacağım demiştim, başta olmadı ama sonradan Türkiyede ilk 100 e girdim. Soru çöz bol bol ve son zamanlara doğru, konu eksiğin bittikten sonra sınavdasın gibi süreye göre çöz. Başarılar, istemek gerçekten önemli.

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim :)
      Lisans tan Sonra yüksek lisans yapmak zor bir durum mu ve ne gibi katkıları olur hayatta bana

• 1ay

Açıklandı çok zor ya gelmez bizim puanlar yüksek seneye deu ya girebilmem için 40 45 mat neti bırakmam lazım oda zor bir olay yani baya baya çalışmak lazım bu sene 30 bıraktım ilk girişimdi

• 1ay

Sen şehir olarak öncelik al o zaman, iyi yerleri yaz, gelir mi gelir, gelmezse seneye tekrardan girersin.

En İyi Kız Görüşü

• Bol şanslar canım başarılar dilerim sana

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim bu sene mi buna ayıracak itü ya da deü istiyorum nasıl bir program yapmam lazım

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunlar kolay konular

0|0
    0|0
  • matematikte konu çalışılmaz zaten soru çözersin
    piyasadaki bütün soru bankalarını ve denemeleri alıcaksın çözüceksin
    ilk 3 ay sadece soru çöz günde 4-5 saat sonra denemelere geçersin hergün 1 deneme

0|0
    0|0
  • Çok mantıksız dgs ile buyuk bir okul. Diyelim İtü ye gittin. Ne olacak. Sözde iki senede bitireceksin ama umutlanma. Once gel şu hazırlığı hallet diyecekler sonra aldığın Türk dili ve tarih dışında pek bir dersini kabul etmeyecekler. Ve 1 den baslayacaksın. Ya o dersleri gecebilecek misin? Dgs matematiğinde zorlanan analiz 1-2 gibi en basit dersleri dahi verebilir mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Neyin tribini yaşıyorsun sen :)
      İlk olarak hazırlığı geçtim Ege üniversitesinde ve hazırlığı geçtiğime dail belge var 2 . Olarakta haddin olmayan şeylere burnunu sokma seni mi gerdi benim okul hayatım :)

• 1ay

Zuhahaha :) senin geçtiğin o ege nin hazırlığını itü kabul eder bekle :) sanki ege nin hazırlığı bilmşyoruz :D birde itü diye hayal kuruyor zavallı :)

• 1ay

Bittiyse susabilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bolum ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...