Sizce böyle bir kıza tepki koymakta haksız mıyım?

Sizce böyle bir kıza tepki koymakta haksız mıyım? Olay şu bir kız var eskiden tanıdıgım aynı üniversiteyi kazandık neyse ben onunla tanıştıgımız zmaanlar eskiden yakışıklı falandım sonradan baya bir değiştim neyse sonra bu görüşelim dedi görüşmeden önce canım cicim falan diyodu bana hep görüşünce ne oldu anlamadım mesajlarında ne canım dedi bir daha ne başka birşey ne de öyle ara ara yazmaları hiçbiri kalmadı karakter olarakta cok sağlam biriyim cok güzelde konustuk ama böyle yapınca bana bozuldum sonra nette arkadaşla yer bildirimi yaptım bana onu falan sordu dedim istersen numarasını da atayım sana dedim oda olur at falan dedi yemi yuttu hemen iyice sinir oldum. kıza ne güzel uslu düzgün sessiz biri diyordum biraz ilgi duyuyordum ama bana böyle yapması sizcede basit biri oldugunu göstermez mi? insanlar neden böyle anlamıyorum iğrençler gerçekten...

Güncellemeler:
2ay iimkk
2ay hnjm ö

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kürt erkeklerine karımı satarım

0|1
    0|0
  • haksızsın

0|1
    0|0
    • 2ay

neden

• 2ay

yanı unıversıte ınsanı degıstırır

• 2ay

ya ne bilim sessiz sakin kızdı hani arkadaşımın numarasını istemsinde de hadi sorun yok ama görüşünce günlerce yazmayıp bu sebepten yazdı sadece ya cok bozuldum öncesinde canım cicim derdi bu kadar basiit mi insanlar anlamıyorum.

Yükleniyor...