Yakın arkadaşım dolandırıcılık yapıyor?

Adamın tekini bulmuş paralı baya, adam buna 2500 tl ye teklifte bulunmuş, 1250 elden 1250 de görüşme öncesi hesaba, buda kendi hesabını "arkadaşımın hesabı" diye attı kendi adını söylememişti zaten, adam ciddi ciddi parayı yatırdı, 1 hafta sonra görüşmek için anlaştılar o süre içinde kız "hattımı değiştiririm görüşmek istemiyorum" dedi, reşit değil vede, teyzesiyle yeni hat çıkartacakmış. Adam evli karısından gizli bu haltları yiyor, karakolluk olacak diye korkuyorum sizce bu işin sonu ne olacak, arkadaşımın hiçbir sosyal medya hesabı yok 1 tane bile.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim Okuldanda çok yakın tanıdıgım ve asla yapomaz dediğim kızlar Henüz 15 Yaşında Başlamışlar bu tür işlere

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• suc bu ya soyle polise haktir

0|0
    0|0
    • 2ay

Yakın arkadaşım şikayet edemem, adam escor tluk teklif ediyor buda kabul ediyoe ama yapmıyor.

• 2ay

Söyledim zaten tartıştık baya, para için değermi ya? Adama hesap arkadaşıma ait demiş. Adam kızı tanımıyor kız sitede tanışıyor, işte adım ××× diyor, hesap arkadaşımın " benim hesabım yok reşit değilim" falan diyor. Adam yolluyor parayı, bir hafta sonraya anlaştılar, kızda hafta içi hattını değiştiricek

• 2ay

o banka hesabndn yerini tespit eder her b*kuda ypr adam habrn ola senin ark. k. b ama cok ucuz

Erkekler Ne Diyor 6

• Su testisi su yolunda kırılır.
    Dikkat etsin öyle birinin eline düşer ki hayatını karartırlar. Birisi yakalar bunu fuhuş çetesine satar görür gününü

0|0
    0|0
  • Sie et olsun

0|0
    0|0
  • Rabbim kimseyi şaşırtmasın.. Allah akıl fikir ihsan eylesin..

0|0
    0|0
  • Parayı hesaba mı göndermiş adam ! Bu önemli

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

Ozaman tabiki başı belaya girer
      Çünkü adamla senın arkadaşın arasında hiçbir ticari ilişki olmadığı icin
      Gönderilen paranın fatura veya bir hizmet belgesi olmadığından
      Eğerki Adam isterse bankaya ve savcılığa şikayette bulunabilir
      Bankaya işlemin yanlış olduğunu söyler ve idade talep eder iade olmassa ilgili kişi hakkında Haksız yere kazanç sağlamaktan ve dolaylı dolandırıcılıktan savcılığa konu intikal eder
      Bukadar basit
      ÖZetle parayı gönderen şikayet ederse gümmmm

• işin sonu hapsi boylar sonunda haberde çıkmıştı böyle adam şikayetçi olmuş banka hesabından yazışmalardan bulurlar

0|0
    0|0
  • Adam şikayetçi olur araştırırsa her türlü suçlu bulunur

0|0
    0|0
    • 2ay

Adam evli , karısının haberi yok bu yaptıklarından, kızda 17 yaşında. 18 bile değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendi ellerimle şikayet ederim. Öyle arkadaşdan hayır gelmez 😑

0|0
    0|0
  • parayi atar cebe hicbise olmaz cünkü kendi isterek atiyor atan insan

0|0
    0|0
    • 2ay

İyide kız kandırıyor onu, ya yakın arkadaşım endişeleniyorum, kandırdığı için adam dava falan açmasın reşit de değil ailesi karışır içine

• küçük o...

0|0
    0|0
Yükleniyor...