Bu Türkiyedeki siyaset beni Ajdar gibi yaptı. Siz neye göre oy atarsınız hangi partiy? En sonda neden aklım akp yatıyor?

Nickimi macerasına öyle dindarchpli yaptım. Chpli değilim vede 21 yıllık hayatımda dindarchpli görmedim. Her neyse. Ben ne olursa olsun bir Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü değilim ama. Türkçülere sempati duyarım. Halk tvye bakıyorum. Mustafa Kemalin askeriyiz diyorlar ve benide zevke getiriyorlar. Ama bu chp berkin elvancıları çok sever. Uludere olayına sözde roboski katliamı demiştir. chpde sezgin Tanrıkulu ve eren erdem var. CHP alevici mezhepçi parti. CHP sosyalist vb gibi yerlere üye. Ee hani nerde Atanın dediği Türk Milliyetçiliği. Atatürkü çok seviyorum ama chpyi sevmiyorum. Chpnin içindede Atatürkçü kültürlü amcalar var ama onlar bugünkü chpnin goministlerin elinde olduğunun farkında değiller. MHP ve mhplileri çok sevmesemde severim. Bunlarda kitaplardaki don kişotlar gibi aynı. Bahçeliyle foto çekilme, reis meis falan deme, dincilik hocalık yapmaları ocağa gidenler özellikle. Milliyetçiyim ama mhpyi çok sevmem bunlar şehit cenazelerini çok sever orda askere bir toprak atıp onuda faceye koyma meraklısıdırlar. Akp kafa yapıma tam uygun olmasada akpyi yine seviyorum. CHP ve mhpden dolayı akpye oy atıyorum.

• AK PARTİ (YORUMUM YOK ÇÖZEMEDİM HAYLA)
    33% (1)33% (2)33% (3)Oy Ver
  • MHP (GÖSTERİŞ, BATTAL GAZİ, DON KİŞOT)
    0% (0)17% (1)11% (1)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ (ATATÜRKÇÜ KAMUFLAJLI SOSYALİST, GOMİNİST)
    33% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • CHP ( MEZHEPÇİ, GOMİNİSTSOSYALİST)
    34% (1)33% (2)33% (3)Oy Ver
  • hdp (AMERİKANIN, İSRAİLİN EŞİ)
    0% (0)17% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mhp...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ak Parti (Kömür Makarna)

0|0
    0|1
  • Sen zaten kararını vermişsin parantez içindekileri yazarken. ;)
    Soruyu boşa sormuşsun.

0|0
    0|0
  • ulu önder recep tayyib erdoğana o atmayanların eli kırılsın inaşşah

0|0
    0|0
Yükleniyor...