Askere gitmek zorundayim ailem cok uzuluyor siz olsaniz ne yapardiniz?

Abim askeree 3 ay oldu. bende askere gitmeye karar verdim. Iş yerinde sikinti cekiyorum ve istifa etmem an meselesi. Tum arkadaslarimda agustos ayinda askere gittiler. Yalniz kaldim. Is yerinde sikintilaarim var. Madem istifa edicem askere gider kurtulurum. Bitincede hayatimi kurarim dedim ama bu aksam eve geldim babam raki icmis ve bnimle konusmaya basladi. Oglum ciddimisin gercekdden gidiyormusun dedi evet baba dedim. Sen gidersen yalniz kalicaz. Abin tamam gitti iyi oldu onun gittigi ama sen gidersen ne yapicaz. Babaannen sensizde yapamiyor bizde oyle. Boyle konuşmasının nedeni evin en uslu oglu oldugum icin. Boyle konusyu hep. Babaannemde ayni sekilde gitme diyor ama gitmem lazim bir an once. Siz olsaniz ne yapardiniz. 2 kisi git diyor amcam ve yengem. Benimde kararim gitmek ama annem babam ve babaanneme cok uzuluyorum. Babam raki icmis beni dusunuyor sensiz ne yapicaz diye. Aklim cok karisik siz ne yapardiniz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ama bu senin vatani görevin, git gel hayırlısıyla bence, önününede engel olmasın..

0|1
    0|0
  • Abinin gelmesini bekle?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Elbet gidiceksin ama askerligi geciktirmen iyi olmaz diye dusunuyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...